БРОВАРИ -3
НБУ USD 27.71

Сезон катамаранів у Перемозі відкрито

Літо. Сонце. Парк. Цей набір слів одразу нагадує нашому тілу про такий необхідний відпочинок. Катамарани на озері в парку — це чудовий варіант після тяжкого робочого дня дати своєму організму розслабитися, подихати свіжим повітрям, попрацювати не лише мозком, а й м’язами в кінці кінців. Шкода лише, що мало не місяць довелося чекати, аби цей катамаранний сезон відкрили

Передісторія

Минуло близько трьох тижнів відтоді, як по озері в парку відпочинку «Перемога» плавав так званий «невизначений плаваючий об’єкт», походження якого ніхто не міг пояснити. Цю тему одразу ж почали активно обговорювати у соціальній мережі. Люди скаржилися, щоб його забрали, аби нічого не трапилося з дітьми, котрі бавилися на тому горе-човні.
Невдовзі його таки витягнули з води. Як з’ясувалося, невизначений об’єкт – це звичайнісінький причал, котрий має безпосереднє відношення до мотузкового парку, що розташований поблизу озера, і повинен був слугувати для запуску катамаранів. Та коли він відірвався і плавав по озері, наче якесь судно, його довелося на якийсь час забрати.
«Ми його витягнули з води, щоб діти не каталися. І як тільки нам міська рада дасть дозвіл на запуск катамаранів, а це, мабуть, відбудеться вже на цьому тижні, ми одразу заберемо його з газону і почнемо використовувати за призначенням», – говорив адміністратор мотузкового парку Павло. «На якийсь час» розтягнулося на два тижні. Цілих два тижні розкладений причал лежав прямо біля озера і чекав своєї участі. Чи то він на сонечку грівся, чи то для естетичного вигляду його там залишили, ніхто того не розумів. Незрозуміло й те, чому майже місяць адміністрація парку не могла облаштувати місце і нарешті запустити катамарани. Документація в порядку, дозвіл мають та й сезон вже почався.

Час Х прийшов

У середу, 7 червня, катамарани нарешті спустили у воду. Десь погнуті, десь обдерті, та все ж робочі. О третій годині дня лише 2 вільних, всі інші зайняті: на одному катаються молоді хлопці, на другому тато вчить сина крутити педалі, а на третьому — закохана парочка. Чудова картина.
Покататися на катамарані можна з 10:00 до 19:30. За півгодини власники просять 50 гривень. Тож, якщо по кишені, варто піти.
Уночі катамарани залишатимуться на воді та вони будуть знаходитися під пильною охороною сторожа, розповів нам адміністратор мотузкового парку.

Вікторія Ейсмут

katamaran1

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Останні статті

ПІДПИСАТИСЯ НА НОВИНИ