БРОВАРИ +10
НБУ USD 27.96

Замість дитячого садка буде… що?

Демонтаж дитячого садка «Чебурашка»! І почалося... Вже тиждень ця тема не сходить із вуст мешканців Броварів. За досить короткий час навколо цього хвилюючого питання вже виникло багато дискусій та версій – що ж збудують на місці зруйнованої будівлі? Звичайно, посилатися на чутки ми не можемо, тому «ГР» спробує дослідити цю справу на рівні реальних фактів та документів

Що ми знаємо

Раніше замість напіврозтрощеної споруди по вул. Постишева (тепер Аркадія Голуба), 1 стояв двоповерховий будинок, у якому був розташований дитячий садочок «Чебурашка». Потім, згідно наказу Фонду державного майна України «Про передачу нежитлового приміщення в м. Бровари», датованого ще 1999 роком, колишній дитячий садок №18, який тоді знаходився на балансі ВАТ «Софія», було передано до сфери управління МВС України. У даному наказі зазначається: «з метою більш ефективного використання державного майна, яке не увійшло до статутного фонду ВАТ «Софія», у ньому розташують спецпідрозділ міліції «Беркут».
Спецпідрозділ розформували ще у 2014, та будівля все ж залишилася у власності Міністерства.
Одразу після цього міська влада спробувала повернути приміщення для відновлення роботи садочку. Та у відповідь на офіційний лист за підписом мера Броварів від 12 травня 2014 року стосовно передачі в комунальну власність територіальної громади міста вищезгаданої будівлі, міністерство зауважило про недоцільність передачі, оскільки будівлю в подальшому планується використовувати для потреб ГУ МВС України в Київській області. Таким чином міністерські чиновники дали ясно зрозуміти, що майном не поступ­ляться, і місто остаточно втратило шанс отримати ще один дошкільний заклад.
Цікаво розібратися, для яких саме потреб МВС України планує використовувати дану будівлю і наскільки доцільним є її демонтаж.

demsad2

Що буде замість садочка?

Окрім того, що звідусіль лунають докори про й так величезну нестачу дитячих садочків у місті, жителі Броварів пишуть свої варіанти відповіді на те, що ж побудують на місці дитсадка. Більшість схиляються до хмарочосу.
«Як всі знають, у нашому місті велика нехватка дитячих садочків. При цьому руйнується будинок, який був побудований саме для цих потреб. Бровари знову відзначаються.... Як говорять люди, на цьому місці планують побудувати 24 поверховий багатоквартирний будинок(((» — ділиться своїми думками мешканець міста Олег.
«Садочків у Броварах вистачає (сарказм). Беркут розформований, можна вже подумати про житло поліцейським. На території садочка побудується багатоповерхівка, начебто для потреб співробітників МВС. Мені цікаво, скільки рядових поліцейських отримають там житло. Скільки буде коштувати кв. м житла у поліцейському будинку...», – пише у Facebook броварчанин Євген.
Варто зауважити, що мешканці міста намагалися самостійно боротися з демонтажниками та блокада не вдалася: окрім того, що блокувати заїзд автокрану на територію прийшло всього лише кілька осіб, після словесних сутичок та штовханини робота важкої техніки на майданчику продовжилася. При цьому, як виявилося, демонтаж законний, адже існує відповідна декларація про початок виконання підготовчих робіт.

Що далі?

Аби не ґрунтуватись на здогадах, редакція «ГР» надіслала офіційний запит на адресу МВС України, де поставила чіткі питання стосовно демонтажу будівлі та подальшої долі земельної ділянки. Зараз ми чекаємо відповіді та обов’язково поділимося з вами інформацією в наступних номерах.

Вікторія Ейсмут

demsad

Додати коментар


Захисний код
Оновити

ПІДПИСАТИСЯ НА НОВИНИ