БРОВАРИ +8
НБУ USD 27.96

Увага – оновлення Київської

Вулиця Київська – частина траси Київ-Чернігів – є важливою магістраллю загальнодержавного значення. Вона є однією з найдовших у місті Бровари. Протяжність її становить шість з лишком кілометрів. Зважаючи на насичений автомобільний рух саме цим маршрутом, вже давно нагальним було питання повної реконструкції

Питання на вагу золота

Щодня вулиця прокладає шлях десяткам тисяч транспортних засобів. Таким чином, зростає ризик заторів у ранкові та вечірні години, коли громадяни масово їдуть на роботу чи повертаються додому. Зараз майже вся Київська має 4 смуги руху. Залишився єдиний відрізок – від парку Шевченка до перехрестя вулиць Чорновола та Гагаріна, що має по одній смузі руху в кожному напрямку.
Зайого реконструкцію і взялися у міському відділі капітального будівництва. «Згідно з проектом, передбачається розширення проїзної частини до ширини 16 метрів», – каже Людмила Павлик, начальник відділу капітального будівництва.

Не все так просто…

В уяві більшості будівництво від ідеї до її втілення постає як надзвичайно простий та швидкий процес. Але щоб зрозуміти всю масштабність перебудови, слід дещо заглибитися. Перш, ніж відправляти на виконання робіт бригаду «дорожників» разом з технікою, слід пройти чималеньку кількість етапів. «Було розроблено проект, він пройшов експертизу. Відповідно до експертного звіту було оголошено тендер, далі – проведення цього тендеру та визначення виконавця робіт. Ним стало підприємство ШБУ-50. Потім ми з ними уклали договір і ось перед Великоднем вони вже приступили до роботи», – розповідає Людмила Павлик.

Стартували вчасно

На сьогоднішній день шляхобудівельники вже завершили підготовчі роботи. Дерева, які потрапляли до зони реконструкції, були прибрані. Причому, більшість робіт довелося проводити вручну, аби не пошкодити комунікації, якими рясно «всіяна» Київська, а також щоб зберегти кореневу систему дерев, які частково було пересаджено. Після цього демонтували старі освітлювальні опори.
Зараз активно приступили до ремонтних робіт. Розпочали від перехрестя Гагаріна–Чорновола та рухатимуться в бік Старого міста. На сьогоднішній день облаштовують міцне «підґрунтя» під майбутню розширену магістраль. Для реалізації заходів вже виділено 16 млн. грн., які мають бути освоєні цьогоріч.

До уваги автовласників

Отож, попереджаємо броварчан, особливо автовласників – рухатися вулицею буде дещо проблематично, оскільки ремонтні роботи потребують періодичного перекриття руху.
«Поки що ми не будемо повністю перекривати рух центральною вулицею, тільки частково локальні відрізки. Але коли розпочнеться етап асфальтування, без обмеження руху транспорту не обійдеться. Про початок даного етапу ми обов’язково повідомимо броварчан. У свою чергу сподіваємося, що ремонтні роботи буде проведено швидко і незручності будуть мінімальними», – каже начальник ВКБ.
Щодо термінів закінчення робіт, поки що говорити рано, але дуже сподіваємось, що цьогоріч другий етап реконструкції буде успішно завершено.

Слава Одинець

kyivnew

Додати коментар


Захисний код
Оновити

ПІДПИСАТИСЯ НА НОВИНИ