БРОВАРИ +14
НБУ USD 27.98

Освітянські «обжинки» навчального року

Теплі травневі дні приносять чимало незабутніх моментів. Перш за все, це закінчення навчального року та підведення підсумків, гордість за досягнуте та аналіз проблемних моментів

З проблем і розпочнемо

Будь-який колектив – це сукупність особистостей. І якщо непорозуміння трапляються навіть між найближчими родичами, то що вже й говорити про велику освітянську родину, де вчительський досвід поєднується з юнацьким максималізмом та безпосередністю. До чого це ми? Просто аналізуючи проблемні моменти, які протягом року доводилося вирішувати та обговорювати спільно педагогам та громаді, згадалися перш за все конфліктні ситуації, які сталися у ЗОШ №6. Спершу скандал з хлопчиком з особливими потребами, а потім і випадок рукоприкладства з боку вчителя. І якщо у першому випадку все вирішилося миром, варто тільки було провести роз’яснювальну роботу серед батьків, то другий кричущий випадок закінчився звільненням вчителя, котрий не в змозі контролювати свої емоції.
Згадалися і два випадки «втечі» малюків з дошкільних навчальних закладів – приватної «Лілеї» та ДНЗ «Ромашка».
В управлінні освіти та науки стверд­жують – кожен випадок, кожна скарга розглядаються та ретельно аналізуються, у кожному окремо взятому випадку приймається виважене рішення.
«Скажу так – не помиляється тільки той, хто нічого не робить. У будь-якому випадку за цей навчальний рік позитиву було набагато більше, ніж певних проб­лемних нюансів. Однозначно ми завжди на боці дитини, ми захищаємо інтереси перш за все наших вихованців, нашого підростаючого покоління. Головне – вчасно відреагувати і зробити правильні висновки на майбутнє », – запевняє начальник управління освіти та науки Оксана Мельник.

Свято гордості та обдарованості

Про досягнення освітянської галузі доречно говорити після проведення традиційного загальноміського свята «Творча особистість». Адже саме під час церемонії нагородження можна побачити у одній залі юну еліту Броварів, гордих за досягнення дітей педагогів та схвильованих батьків.
Протягом року вони натхненно готувалися, шліфували вміння та навички, досягали висот та прославляли власні навчальні заклади на рівні області та держави, та навіть на міжнародному просторі.
Простора зала «Прометею» наповнена квітами, посмішками, радісним галасом. Раз-по-раз блискають спалахами камери мобільних телефонів – щасливі та задоволені учні увічнюють мить свого тріумфу разом з батьками, педагогами, друзями та однокласниками. Однак, розпочинається церемонія і увага переключається на сцену. Першим вітає присутніх мер Броварів.
«Сьогодні велике свято для батьків, вихователів, педагогів, які докладали неймовірних зусиль і виховали таких творчих, інтелектуальних, розумних дітей. Той, хто не приділяє уваги освіті, той не буде мати майбутнього. Міською радою на цей рік виділено 358 млн. грн. на освіту, це найбільша галузь, що фінансується з місцевого бюджету. Ми маємо створити умови для навчання, для праці, щоб наші діти звершували все нові й нові перемоги. Я бачу в них майбутнє нашої держави. Це найкращі діти України», – сказав Ігор Сапожко.

objinki2


Урочисту церемонію нагородження кращих з кращих провели разом з міським головою заступник мера з гуманітарних питань Лариса Виноградова та начальник управління освіти та науки Оксана Мельник.
125 переможців різноманітних олімпіад, конкурсів різних рівнів, переможці Всеукраїнських учнівських олімпіад з базових дисциплін, конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів – членів Малої академії наук, 118 педагогічних працівників, які вклали у кожного переможця не тільки знання, але й частинку своєї душі, батьки юних талановитих тріумфаторів, 21 колектив позашкільних навчальних закладів, що прославляли наше місто перемогами у мистецьких конкурсах – усі вони отримали цього дня увагу, шану та оплески переповненої зали. А окрім того – відзнаки, подяки, цінні подарунки та навіть грошові премії.
Вже цього тижня для випускників розпочалася надзвичайно відповідальна пора ЗНО, тож бажаємо їм успіхів, а тим, для кого шкільна пора ще продовжиться – гарного відпочинку та не менш високих досягнень у новому 2017–2018 навчальному році.

Ольга Підлісна

objinki1

objinki

Додати коментар


Захисний код
Оновити

ПІДПИСАТИСЯ НА НОВИНИ