БРОВАРИ +11
НБУ USD 27.76

Сузір’я дитячої творчості народжує таланти

Звітне свято «Сузір’я дитячої творчості» і цьогоріч запалило зоряний шлях до успіху та натхнення. Талановиті вихованці Броварського навчально-виховного об’єднання ділилися із глядачами своїми успіхами та досягненнями.

«Сьогодні у нас не буде іменитих колективів. Концерт за участі тих, хто тільки починає робити кроки до успіху. Виступатимуть три вокальні колективи: «Струмочок», «Успіх», «Дзвіночок» і хореографічний «My dance», – розповідають у БНВО. Юні, але надзвичайно талановиті співаки та танцюристи не відпускали увагу глядачів протягом годинного дійства. Хвилююча атмосфера відчувалася не лише за лаштунками, а й в самій глядацькій залі. Педагоги не полишали своїх вихованців навіть коли ті перебували на сцені. Навіть під час виступів колективів, з перших рядів зали можна було почути та побачити, як творчі наставники підтримують маленьких вихованців, підбадьорюючи та підказуючи, як себе поводити на сцені.

Розпочав програму театр хореографічного мистецтва «My dance» чуттєвим та символічним танком «Створення». Одразу після них вокальний колектив «Струмочок» виконав декілька невимушено-грайливих, піднесених композицій. Хоч виконавці і зовсім юного віку, проте своїми піснями дарували позитив та влучні поради, які можна почути у словах з пісень – «Якщо день похмурий» та «Треба мріяти завжди». 

Не обійшлося на концерті і без згадки про величне та натхненне почуття – кохання. «My dance» виконав чуттєвий танок-історію, присвячену першому коханню, чим викликав овації залу. Українська тематика теж відслідковувалась у виступах вихованців БНВО. Особливо душевно, проникливо та співочо звучали вокальні композиції «Мати» та «Лелеченьки» у виконанні вокально-естрадного колективу «Успіх».
У фіналі свята на сцену із привітальним словом вийшла директор БНВО Ірина Ткачук: «Мені дуже приємно бачити таку талановиту молодь на нашій сцені. Я хочу подякувати батькам за ваших діток. І побажати вам наснаги, здійснення ваших мрій і ваших дітей. Я також хочу подякувати своїм педагогам за їхню працю. За те, що вони віддають частинку своїх сердець нашим діткам».
Завершальним виходом на сцену всіх учасників та педагогів завершилося святкове дійство. За доброю традицією на завершення навчального року відбувається вручення свідоцтв про позашкільну освіту випускникам Центру позашкільної освіти БНВО. Цьогоріч документи отримали вихованки колективу «Успіх», які успішно оволоділи програмою вокально-естрадного мистецтва.
Керівники колективів теж були відзначені подяками за натхненну працю, розвиток вокального та хореографічного мистецтва та оригінальність втілених творчих ідей. 

Слава Одинець

syzir

syzir2

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Найбільш популярні

ПІДПИСАТИСЯ НА НОВИНИ