БРОВАРИ +2
НБУ USD 27.76

Лауреати мистецького Олімпу

Підсумки роботи за рік підводять не тільки освітяни, але й педагоги та вихованці закладів культури нашого міста. 25 травня відбулася церемонія нагородження переможців та лауреатів у номінації «Культура та мистецтво» міського проекту «Творча особистість»

Затишна зала Броварської дитячої школи мистецтв у травні як ніколи багатолюдна. Адже окрім звітних концертів та екзаменаційних випробувань, тут традиційно відбувається нагородження кращих представників галузі культури.

«У ці чудові травневі дні ми підводимо підсумки своєї роботи і хотілося би зазначити, що цей навальний рік був надзвичайно плідним на досягнення та перемоги. Кожна дитина, кожен педагог, які сьогодні піднімуться на цю сцену, внес­ли свою частку у культурний розвиток нашого міста. Це наша гордість, наш потужний творчий потенціал», – сказала у вітальному слові начальник відділу культури Інна Савченко.

Під оплески заповненої вщент зали трохи збентежені від такої уваги отримали грамоти та почесні відзнаки учні-солісти та колективи шкіл естетичного виховання – Броварської дитячої музичної школи та дитячої школи мистецтв, які протягом навчального року вибороли перемоги на різноманітних мистецьких конкурсах, оглядах та фестивалях різного рівня. Лауреати, дипломанти, володарі Гран-прі… Скільки ж невичерпного потенціалу має наша молодь! І разом зі своїми педагогами переживаючи чергову «хвилину слави», подумки, безпереч­но, кожен з них готується до нових висот.
Наприклад таких, як перемога у все­українському телевізійному конкурсі. Переможниця шоу «Голос. Діти» Еліна Іващенко, до речі, також серед нагороджених. Окрім найголовнішої перемоги року, Еліна також відзначена, як володарка Гран-Прі VІІ Все­українського відкритого фестивалю-конкурсу дитячого та юнацького мистецтва «Яскрава Країна» в Трускавці – 2016.
Понад півсотні відзнак отримали цього урочистого дня юні обдаровані броварчани та їх педагоги. Особливу подяку також отримали батьки, які підтримували прагнення своїх дітей протягом року, а тепер мають повне право пишатися своїми дітьми.

Мирослава Соколенко

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Останні статті

ПІДПИСАТИСЯ НА НОВИНИ