БРОВАРИ +8
НБУ USD 27.96

ПРИВІТАННЯ ДЛЯ ЛЮБОЇ МАТУСІ

Весняна пора приносить багато чудових святкових дат, серед яких і одна з найтепліших та найзворушливіших – День матері. Традиційно його відзначають в другу неділю травня

Цьогоріч було прийнято рішення провести святковий концерт, присвячений цій події, трішки раніше. Щоб мати змогу привітати якомога більшу кількість найрідніших жінок у теплій та доброзичливій атмосфері, місцем проведення святкової концертної програми було обрано міський культурний центр «Прометей».
Відповідальна місія організації та підготовки мистецького вітання випала на долю одного з кращих творчих закладів міста. Вихованці дитячого естетико-натуралістичного центру «Камелія» протягом майже дво­годинного концерту дарували зі сцени теплі враження та позитивні емоції.
Розпочалося свято, звичайно ж із привітання усіх мам. Задля цієї відповідальної місії на сцену вийшов Петро Бабич, секретар міської ради, який підготував для жіноцтва море теплих слів. «Мама – це найрідніша людина для кожного з нас. Тож дорогі наші мами, вітаємо вас зі святом. Благополуччя вам, радості, удачі, Божої благодаті. Щоб у ваших очах були лише сльози радості, щоб ваші діти вас радували, не давали вам навіть найменшого приводу для смутку», – такими побажаннями завершився його виступ.
Окрім щирих вітальних слів, пронизаних вдячністю та любов’ю, Петро Іванович виконав ще одну почесну місію – з нагоди свята було відзначено п’ять броварсь­ких родин, які стали взірцем та прикладом до наслідування. У знак поваги та вдячності вони отримали квіти та почесні грамоти за створення належних умов для всебічного розвитку та виховання дітей.

mumday1

По закінченні офіційної церемонії, на сцену почали виходити творчі колективи, які один за одним дарували глядачам насолоду та святковий настрій. Таким чином вони підтримували атмосферу тепла та піднесеності. І хоча повного аншлагу не було, присутні надзвичайно тепло та емоційно реагували на кожен номер та дружніми аплодисментами підтримували кожного із учасників концерту.
Відкриття концертної програми розпочалося із виступу народного хореографічного колективу «Оксамит», який вітав присутніх мамусь ліричним танком «Мамині квіти». Чуттєві рухи у поєднанні з легкими сукнями та, звичайно ж, з букетиками квітів у руках виконавців, створили у залі мрійливоностальгічний настрій. А от маленькі вихованці зразкового художнього колективу театру танцю «Зоряни», навпаки, змінили атмосферу на легку та жваву. Вбравшись у прозорі об’ємні костюми, юні артисти подарували глядачам танок «Хмаринки».
На зміну їм вийшли вихованці студії естрадного співу «Акварелі» з композицією «Посмішка», яка мала на меті викликати у всіх глядачів позитив, адже юні артисти з невимушеною легкістю та бадьорим настроєм виконували цю пісню, закликали ділитися добром з іншими. Циркова студія «Вальсет» підхопила яскравий настрій та продовжила направляти потік захвату та видовищності до глядачів. Тендітні юні артистки дивували надскладними акробатичними елементами.

mumday2

Виступ цих талановитих вихованців вражав своєю легкістю та професіоналізмом. Дві пари танцюристів, не менш артистичних та яскравих, вітали глядачів запальною самбою. Шоубалет «Оксамит+» випромінював легкість та впевненість, незважаючи на технічно складні хореографічні па.
Веселим та водночас ностальгічним, з поєднанням класики та сучасності – саме таким видалось святкове дійство «Спасибі, мамо, за святу любов». Тож ми також приєднуємося до щиросердних привітань та бажаємо нашим любим матусям завжди залишатися натхненними та усміхненими.

Богдана Дем’янчук

Додати коментар


Захисний код
Оновити

ПІДПИСАТИСЯ НА НОВИНИ