БРОВАРИ +6
НБУ USD 28.01

Чарівні мистецькі квіти «Мальви»

Мальва – це квітучий символ любові до рідної землі. Ці квіти здавна прикрашають українську землю, являючись прекрасними оберегами нашої духовної спадщини. У Броварах теж є мальви – безмежно талановиті, працьовиті та професійні. Хореографічна майстерня «Мальва» цьогоріч відзначає чвертьвіковий ювілей

Разом у майбутнє

Не так давно на просторому майданчику біля ТРЦ «Термінал» гули мотори та приборкували своїх «залізних коней» прихильники мотоекстріму.
Однак, видовище, яке 29 квітня показали на вході до концерт-холу, по кількості учасників, глядачів та шквалу емоцій було не менш захопливим та грандіозним.
Здавалося, сотні небесно-блакитних та сонячно-жовтих кульок створили квіткове поле.
Тендітні та виточені вихованки «Мальви» розпочали свій звітний концерт прямо на вулиці з експресивного флеш-мобу «Майбутнє». Чисте звучання вокалу юної броварчанки Софії Поплавської у мистецькому «тандемі» з сучасною хореографією створили неймовірне яскраве видовище.

Благодійність, як життєва необхідність

Ви давно не бачили повного аншлагу? Тоді варто було б завітати на хореографічний спектакль «Мальви». Так, саме творче театралізоване дійство, а не просто звіт за 25 років роботи, розгорнулося у концерт-холі «Терміналу».
«Червоною ниткою» крізь усю майже чотиригодинну програму пройшов благородний намір зібрати кошти на підтримку броварчанки, викладача навчально-виховного об’єднання Тамари Ігнатюк.
«Допомога людям, які цього потребують – це риса, притаманна українцям. Сподіваємося що наш скромний внесок допоможе людині подолати недугу. Бажаємо пані Тамарі одужання», – каже Марія Львівна, онучка якої танцює у «Мальві» вже протягом трьох років. Спільно з благодійним фондом допомоги онкохворим «Інна» цього вечора вдалося зібрати 13 тисяч 602 гривні на лікування педагога.

Хореографічний калейдоскоп

Понад 35 постановок, запрошені гості, сольні номери та масштабні композиції, в яких брали участь вихованки «Мальви» від зовсім маленьких 3–5-річних до граційних випускниць. Особливий настрій панував у глядацькій залі, коли на сцену виходили артисти Золотого фонду «Мальви». Це унікальний «колектив у колективі», де танцюють молоді люди, які починали у колективі ще зовсім маленькими хлопчиками та дівчатками. Потім розпочалося доросле життя, вони самі вже мають діток, але любов до танцю, жага спілкування та бажання виходити на сцену призвели до того, що поступово не тільки відновилися давні постановки, але й спеціально для «Золотого фонду» здійснено декілька абсолютно нових. Запальний та просякнутий неповторним одеським колоритом «Єврейський», зворушлива та ніжна «Колискова», емоційна та видовищна «Прірва» стали справжньою окрасою концертної програми.
«Те, що разом з дітками на сцену виходять дорослі, фактично їхні батьки, це дуже символічно. Мені здається, коли діти відчувають поряд таку підтримку, це йде тільки на користь їх заняттям. Ну, а «Золотому фонду» просто «Браво!». За те, що знаходять час, мають бажання і дарують людям таку красу!», – ділиться враженнями Людмила.
Безперечно, «Мальва» – це грандіозна подія на мистецькому небосхилі нашого міста. Неординарна та неповторна хореографія керівника Народної хореографічної майстерні Оксани Круковської та молодих викладачів колективу не перестає дивувати яскравими творчими знахідками. І враховуючи все побачене та відчуваючи грандіозний потенціал колективу, щиро хочеться побажати «Мальві» нових злетів та екстраординарних проектів.

Мирослава Соколенко

zmalva2

zmalva1

 

 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Останні статті

П’ятниця, 16 квітня 2021, 10:31
Четвер, 15 квітня 2021, 15:19

ПІДПИСАТИСЯ НА НОВИНИ