БРОВАРИ +15
НБУ USD 28.31

Музика, пронесена крізь два десятиліття

Славну ювілейну дату відзначають цьогоріч педагоги та вихованці знаного у Броварах мистецького закладу – дитячої музичної школи. На святковому звітному концерті побував і «ГР»

У далекому 1997 році Броварська дитяча музична школа радо відчинила двері своїм першим учням і з того часу впевнено прокладає курс на стабільний розвиток. За роки свого існування заклад випустив не одне покоління майбутніх музикантів та співаків. Зараз ними пишаються не лише Бровари, а й вся Україна. На сьогодні школа є одним із кращих позашкільних навчальних закладів Київської області.
Директор школи Олена Цимболя розповідає про життя школи від її народження і до сьогодення: «За ці роки ми збільшились в розмірах. Починали ми з випуску 250 учнів, потім йшов час і до нас приходило все більше й більше бажаючих навчатись. Потреба в музичній освіті зростала з кожним роком. Зараз ми випускаємо 460, і це не межа. З роками ми розширились і зараз у нас працює 5 повноцінних відділень».
Фортепіанний відділ, струнно-щипковий, струнно-смичковий, відділ народних інструментів, відділ музично-теоретичних дисциплін. І кожен з вищеперерахованих очолюють талановиті педагоги, які разом зі своїми обдарованими вихованцями залюбки посягають на все нові й нові вершини творчості. І звітний концерт, що пройшов у МКЦ «Прометей», став підтвердженням високих досягнень як педагогічного колективу, так і талановитого учнівства.
Святкове дійство, яке відбувалось 25 квітня, почалося із привітання почесних гостей, які завітали не лише сказати декілька теплих слів та вручити подяки, а й самим насолодитися майстерним виконанням музичних композицій.
«Це дуже приємно, що у нашому місті є багато дітей, які прагнуть отримати не лише шкільну освіту, але й освіту мистецьку. Я думаю зупинятися не варто, 20-річчя –це молодість, юність. Бажаю творчих здобутків, натхнення, віртуозності. Щоб ви досягали ще більших висот, і щоб мрії збувалися», – виступила із привітальним словом заступник міського голови Лариса Виноградова.
«Я хотіла б подякувати всім, за те, що створили таку чудову школу. Коли я слухала, як звучать інструменти, то думала: а хіба можна у такому юному віці так грати? Виявляється, що так! Ви змогли досягнути високого рівня майстерності. Удачі вам та терпіння!», – долучилася до вітальних слів ювілярам начальник відділу культури Інна Савченко.
Розчулена теплими словами вдячності, Олена Цимболя звернулась до гостей свята: «Ми дуже раді бачити сьогодні в цій залі всіх присутніх. І хочу також сказати «Величезне дякую!» нашому колективу, адже без них, без їх професійності, активності, наші учні не змогли б досягти таких висот. Наш колектив дуже дружний і я дякую усім своїм колегам за підтримку, повагу та розуміння. І ми дуже вдячні всім, хто сьогодні завітав до нас на свято».
Дійсно, школа може пишатись таким колективом відданих музиці викладачів, які підготували не одного лауреата Всеукраїнсь­ких та Міжнародних музичних конкурсів і фестивалів. Тетяна Чорна, Тетяна Бодра, Ганна Міхненко, Світлана Добробабенко, Наталія Оксюта, Оксана Сіренко, і це далеко не всі наставники, які можуть похизуватися величезним вкладом у розвиток своїх учнів.
Одразу після привітань, на сцену почали виходити учні, які з піднесенням виконували композиції різної складності. Зовсім юні обдарування вразили високим, як на свій вік, рівнем підготовки. «Адажіо» у виконанні більш досвідчених учасників камерного оркестру, зірвало шквал оплесків. Так само, як і пісня «Ой верше, мій верше», у виконанні учениці школи, переможниці телевізійного шоу «Голос. Діти» Еліни Іващенко. Запам’ятався глядачам виступ дуету учениці Карини Шишковської та її викладачки Ганни Міхненко з композицією «Зелененький барвіночку».
Участь в святковому концерті взяли і випускники, які вилетівши з гніздечка музичної школи, вирішили далі продовжити своє навчання у мистецьких вищих навчальних закладах. Серед них, талановитий студент училища ім. Глієра Микита Галушко, який своєю віртуозною грою на виборному баяні ледь не змусив присутніх пуститись в танець під композицію Тонго «Кумпарсіта». Натомість романс Петра Булахова у виконанні Юлії Шиналь та пісня «Три поради» у виконанні Дар’ї Плеси настроїли присутніх на ліричний, душевний лад. Довершили ансамбль творчості, музики та вокалу й викладачі школи, які в черговий раз підтвердили високий професійний рівень.
Команда «ГР» приєднується до найщиріших побажань, зичимо талановитих учнів, віртуозних перемог, постійного удосконалення та невичерпного натхнення.

Слава Одинець

myzschool201

myzschool202

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Найбільш популярні

Понеділок, 21 вересня 2020, 16:08
Середа, 09 вересня 2020, 14:18
Понеділок, 14 вересня 2020, 11:29

ПІДПИСАТИСЯ НА НОВИНИ