БРОВАРИ +18
НБУ USD 27.63

«Великодні дзвони» весну розбудили

Неповторним святковим настроєм з року в рік заряджають глядачів вихованці та педагоги Палацу творчості дітей та юнацтва під час традиційного творчого дійства «Великодні дзвони»

У прагненні любові, злагоди та щастя

Розповідати про численні творчі колективи ПТДЮ легко і водночас непросто. Адже будь-які найяскравіші епітети не в змозі передати ту неповторну атмосферу, яку з року в рік створюють педагоги, режисери та вихованці цього закладу.
Традиційно, навесні мистецькі колективи влаштовують своєрідний творчий звіт, приурочений величному святу – Великодню.
«Назва цього заходу народилася вже дуже давно і стала традиційною, як і саме свято. Протягом року діти наполегливо та сумлінно удосконалюють свою майстерність, щоб досягти довершеності в обраній справі та подарувати глядачам частинку своєї душі. На цей період припадає і найвищий злет творчої праці художніх колективів Палацу творчості», – каже директор ПТДЮ Валентина Павлученко.
16 колективів, близько 700 учасників цьогоріч взяли участь у двогодинному дійстві. Майстерно виписана палітра різнобарвних номерів постійно тримала глядача у піднесеному захопленні. Художнє слово, що змушує затамувати подих та прислухатися до чуттєвого напівшепотіння, змінюють барвисті переливи юних сильних голосів. Креативні постановки народної хореографії з елементами контемпу органічно співіснують з запальними ритмами класичних бальних па. Юні початківці та досвідчені випускники разом зі своїми викладачами створили справжнє мистецьке диво.
«Те, що разом з дітьми на сцену виходять їх педагоги – це просто прекрасно! Таким чином вихованці мають змогу відчути ще більшу згуртованість всередині колективу, приклад керівника надихає дітей на нові звершення та перемоги. Я вважаю, що чудовий приклад викладацького колективу ПТДЮ має бути взір­цем для інших творчих закладів нашого міста», – каже начальник відділу культури Інна Савченко.

У новому «домі» – нове звучання та емоції

Серед блискучих колективів, які цьогоріч представили свої творчі здобутки на сцені Палацу творчості – улюблені глядачами народний вокальний ансамбль «Калинка» та народний хореографічний ансамбль «Галатея», зразковий театр народної пісні «Слов’яночка», талановиті зразкові хореографічні ансамблі «Каприз» та «Елеріна», самобутні танцювальні колективи – хорео­графічний колектив «Феєрія Денс» та ансамбль народного танцю «Броварчаночка», досвідчені хореографічні ансамблі «Вік­торія» і «Гармонія», гуртки сольного співу «Браво» та «SаnRis», гурток «Театр казок» та інші. Незважаючи на певну традиційність, цьогорічна концертна програма була особ­ливою. Вперше колективи готували звіт у власному новому домі, на своїй сцені.
«Відчуття неперевершені! Ми неначе переживаємо нове народження, стільки нових ідей, стільки проектів вже у думках! Ми не перестаємо дякувати міській владі за такі прекрасні умови для нашого закладу, за черговий старт, мистецький поштовх до нових звершень», – каже режисер дійства Ольга Микитюк.
Запрошені на захід гості, серед яких представники місцевої влади, керівники шкіл, садочків та закладів позашкілля, а також слухачі Університету третього віку, батьки та друзі вихованців творчих колективів не скупилися на захоплені відгуки.
«Щиро вражені тією атмосферою, яка панує у цьому закладі! Надзвичайно цікаве, яскраве та зворушливе дійство! Ви знаєте, декілька разів просто сльози на очі набігали, так це було душевно», – розповідає про свої емоції Валентина Олександрівна.
Судячи з піднесеного настрою, щирих емоцій та теплих посмішок, якими цього дня була вщент наповнена концертна зала, нових проектів чекати вже зовсім недовго.

Ольга Підлісна

velukodnidz1

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Найбільш популярні

Четвер, 15 квітня 2021, 10:43

Останні статті

Вівторок, 11 травня 2021, 14:14

ПІДПИСАТИСЯ НА НОВИНИ