БРОВАРИ +14
НБУ USD 27.98

Підготовка до зустрічі з малюком

Найбільше чудо – народження нового життя. Що може бути краще, аніж здоровий малюк і його щасливі батьки. Вагітність і материнство – важливий етап в житті кожної жінки, адже недарма кажуть, що народження дитини ділить життя на «до і після»

Сімейний центр у Броварах

Почуття тривоги і страху під час вагітності зустрічається досить часто, безліч питань в голові, на які хочеться отримати правильні відповіді та кваліфіковані поради, і це абсолютно нормально. Такий стан характерний для багатьох майбутніх матусь, а особливо для тих, хто проходить через це вперше.
Незважаючи на свою природність, пологи – досить складний і відповідальний процес. Для того, щоб він пройшов максимально безпечно для мами і дитини, кожній жінці, а краще парі, необхідно правильно підготуватися до пологів і знати, що робити після. З цим питанням у нашому місті може допомогти сімейний центр «БеБіБум», де проходять курси для майбутніх батьків.
Підготовка до пологів включає кілька етапів, однаково важливих як для благополучного перебігу вагітності, так і для майбутніх пологів. На курсах майбутніх батьків вчать чітко розуміти, що відбувається на кожному етапі, як на це правильно реагувати, а також, якими можуть бути наслідки тих чи інших реакцій.
За роки роботи центру курси пройшло дуже багато мамусь і татусів, які залишилися дуже вдячними та позитивно відгукуються за підготовуку їх до батьківства.
«Щиро дякуємо центру БеБіБум за кваліфіковану і таку необхідну допомогу пережити найщасливіші і водночас складні моменти народження нового життя не зі страхом, а з готовністю і розумінням усього, що відбувається. Атмосфера цент­ру чудово сприяє і надає впевненості на звершення подвигу народження», – виказує подяку молода матуся Олеся
«Пройшла майже повний курс лекцій та, навіть на сьогоднішній день, з твердістю можу сказати, що дізналася багато корисної інформації. Отже, навіть якщо ви під серцем вже не вперше виношуєте і ростите своє маленьке дитятко, майте на увазі, що такі курси краще не пропускати. Адже життя, як біологічно, генетично, фізично не стоїть на місці. Тому дуже доречно дізнаватись щось нове, не лише спиратись на свій досвід. Дуже вдячна, що є в Броварах такі курси!», – пише Надія.

Що можна дізнатися на курсах?

Курси у сімейному центрі «Бебі Бум» – це не тільки відмінний привід провести гарно час з користю, отримавши масу потрібної інформації, а й доречний спосіб розвінчати безліч міфів про вагітність і пологи, які невиправдано наштовхують майбутніх матусь на тривожні думки.

Завітавши на курси до сімейного цент­ру «Бебі Бум», ви більше дізнаєтесь про:
• Підготовку до зачаття та материнство;
• Вагітність без стресів;
• Секрети пологів без болю;
• Як себе поводити на різних стадіях пологів;
• Партнерські пологи, як стати ефективним партнером;
• Все про грудне вигодовування: проблеми та методи їх вирішення. Грамотне завершення грудного вигодовування;
• Харчування годуючої мами, міфи та реальність;
• Сучасний догляд за новонародженними;
• Що купити в зв’язку з появою малюка (і чого не купувати);
• Психологічне та фізичне відновлення жінки після пологів;
• Грамотне введення прикорму;
• Розвиток та виховання малюка.

Залежно від того, як протікає вагітність, а також від ваших індивідуальних поглядів, ви можете самостійно обрати кількість лекцій, які хочете прослухати. Щоб потрапити на навчальний курс, немає потреби чекати набору групи, всі лекції циклічні. Подача матеріалу – сучасна та інтерактивна. На заняттях можна отримати не тільки знання, а і практичні навички з догляду за ново­народженими.
Атмосфера на лекціях в затишній студії легка та дружня. Дівчатка діляться своїм досвідом, знаннями, порадами. Після закінчення курсу центр продовжує надавати інформаційну та психологічну підтримку, піклуючись про своїх клієнтів, ведуть їх і після народження діток.
«До центру часто запрошують різних спеціалістів, які діляться своєю інформацією по вихованню дітей, сімейним відносинам, особливо в післяпологовий період, як правильно бути дружиною, мамою», – розповідає Наталія Музика, керівник сімейного центру «БеБіБум».
У центрі працює дитячий сімейний психолог, також розпочинає свою роботу Дитяча розвиваюча студія, для мами з дитинкою від 1 до 4 років. На заняттях викладачі в ігровій формі допомагають розвати сенсорику та моторику малечі, також навчають мам, як можна дома зацікавити та розважити свою дитину.
Тож, запрошуємо майбутніх матусь не залишатись наодинці зі своїми сумнівами та страхами, а долучатись до професійної команди сімейного центру « БеБіБум» (bebibym.com.ua)

Поліна Заворотнюк

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Останні статті

П’ятниця, 16 квітня 2021, 10:31
Четвер, 15 квітня 2021, 15:19

ПІДПИСАТИСЯ НА НОВИНИ