БРОВАРИ -3
НБУ USD 27.71

Що рік навчальний нам готує. Частина друга: дошкільні навчальні заклади

В минулому номері «ГР» ми аналізували ремонтні роботи, які мають цьогоріч провести у загальноосвітніх закладах нашого міста. Зараз черга закладів, у яких виховуються найменші броварчани. Які ж роботи заплановано провести у дошкільних навчальних закладах – читайте далі

Простір, де наші дітки вчаться пізнавати світ, хочеться зробити ідеальним. Та чи можливо це з дітворою, яка звикла все пробувати на міцність. Якими б сучасними та привабливими приміщення дошкільних навчальних закладів не були – і вони сьогодні потребують ремонту. Десь у більшій мірі, в деяких закладах – у меншому обсязі, але ремонтні роботи цьогоріч буде проведено фактично в усіх ДНЗ нашого міста.
На початку кожного навчального року управління освіти та науки навідується до кожного дошкільного та загально­освітнього навчального закладу із єдиною метою – з’ясувати, які з закладів освіти найбільше потребують ремонту.
«Ремонтні роботи проводяться планово. Звичайно, буває так, що об’єм робіт настільки великий, що неможливо за один рік навести порядок в усіх закладах освіти», – каже заступник начальника управління освіти та науки Тамара Стельмах.
Варто зазначити, що цьогоріч на ремонтні роботи та необхідні закупівлі у дошкільних навчальних закладах виділено понад 20 млн. грн. Здавалось би, немаленька сума. Але і садочків у нас вистачає. 18 ДНЗ (разом із центром розвитку дитини навчально-виховного об’єднання) комунальної власності. Ще 5 – приватної. І у кожного – низка невирішених проблем. Так, у «Теремку» протікає дах, у «Віночку» загострюються проблеми з електропостачанням, а «Золота рибка» потребує капітального ремонту ігрових павільйонів. Капітальних ремонтів також потребують пральні та приміщення санузлів, паркани, фасади та групи. Оснащення потребують методичні кабінети ДНЗ та харчоблоки. І на все це потрібні кошти. На що саме вони цьогоріч були виділені з міського бюджету, дивіться у таблиці.
І це ще далеко не все, що мають намір зробити у дитсадках. У ДНЗ планують закупити необхідне обладнання: картоплечистки, холодильники, морозильні камери, жарочні шафи, електром’ясорубки, електропательні, прасувальні преси, пральні та сушильні машини та ігрові майданчики.
Загальна сума, виділена на придбання необхідного обладнання – 2 млн. 694 тис. грн.
Що ж, кошти виділені, процедури закупівель готуються, вже зовсім скоро перші ремонтні роботи розпочнуться у дитсадках. І поки малеча за бажання та можливості разом з батьками буде відпочивати на теплому морі, їх «другий дім» – дитячий садочок – буде поступово оновлюватися. Результати побачимо в кінці року. Сподіваємося – приємно вражаючі.

Ярина Вишневецька

dnzremont

dnzremont1

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Останні статті

ПІДПИСАТИСЯ НА НОВИНИ