БРОВАРИ +11
НБУ USD 27.76

Що рік навчальний нам готує

Декілька номерів поспіль ми знайомили наших читачів з планами на рік управління житлово-комунального господарства та відділу капітального будівництва. Цього разу поговоримо про те, що планує зробити та закупити наша освіта, аби навчально-виховний процес для юних броварчан був не тільки цікавим, але й затишним та зручним

Відразу відзначимо, що запити у освітян досить вагомі, а можливості бюджету поки що обмежені, тому за словами начальника управління освіти та науки Оксани Мельник, протягом року можливі ще додаткові виділення коштів на проведення закупівель та ремонтних робіт у школах, садочках та позашкільних закладах. Отож, сьогодні розглянемо ті позиції, які стовідсотково мають бути «закриті» у загальноосвітніх навчальних закладах цьогоріч, адже фінансування на них вже виділено.

ЗОШ №1

На капітальний ремонт бібліотеки у найстарішому освітньому закладі Броварів виділено 130 тис. грн., ремонт майстерень обійдеться у 600 тисяч, вбиралень – 250 тис. грн., капітальний ремонт трьох класів «потягне» на 270 тис. грн.

school1

ЗОШ №2

У поточному році планується провести капітальний ремонт відмостки та цоколя за 125 тис. грн., на капремонт фасаду з утепленням виділено поки що 200 тис. грн., капітальний ремонт вікон з заміною на «металопласт» обійдеться у 7 тис. 200 грн., тоді як на ремонт пришкільного стадіону планується витратити 1 млн. 800 тис. грн. На частковий ремонт даху виділено 250 тис. грн., на ремонт захисної споруди – 700 тис. грн.

school2

ЗОШ №3

Майже таку ж суму отримає і школа №3. Тут планується провести капітальний ремонт підлоги в кабінетах, на що вже мають 400 тис. грн., капремонт вбиралень обійдеться у 200 тис. грн. На «капіталку» фасаду з утепленням поки що мають 200 тис. грн. із запрошених 1 мільйона 200 тис. Проте, 1 млн. 650 тис. грн. виділено на ремонт вікон. Капремонт харчоблоку мають зробити за 400 тис. грн., а капітально відремонтувати бігові доріжки на стадіоні за 650 тис. грн.

school3

Гімназія ім. С.Олійника

Гімназія – відомий у місті самодостатній заклад, однак і він без допомоги міста не залишився. Адміністрація гімназії може розраховувати на капітальний ремонт асфальтового покриття, на що заплановано 300 тис. грн. та капремонт даху за 800 тис. грн.

 

school4

Спеціалізована ЗОШ №5

Ті, що майстерно володіють багатьма іноземними мовами, також проводитимуть чимало капітальних ремонтів, зокрема, ремонт електрощитових – 120  тис. грн., реконструкція фасаду школи – 200 тис. грн., буде відремонтовано витяжки харчоблоку – 800 тис. грн., капітальний ремонт сантехніки обійдеться у 100 тис. грн., а вже традиційний цьогорічний ремонт віконних прорізів, який проводиться в усіх закладах освіти, у СЗОШ №5 оцінили у 668 тис. грн.

school5

ЗОШ №6

У даному закладі освіти планується провести капремонт відмостки та цоколя, на що депутати надали 250 тис. грн. У зв’язку з широким впровадженням у школі інклюзивної освіти, відразу декілька пунктів підпорядковано саме потребам особливих діток. На капітальний ремонт сходових клітин та встановлення підйомника вділено 900 тис. грн., на капітальний ремонт вбиралень ІІ поверху спеціально для дітей з особливими потребами надано 200 тис. грн. Ремонт даху планується провести у межах виділених 500 тис. грн., а капітальний ремонт підлоги коридорів на ІІІ поверсі зроблять за 200 тис. грн.

school6

Спеціалізована ЗОШ №7

Сьома школа минулого року «одяглася» у теплий фасад, однак і цьогоріч також буде проведено ряд поліпшень для учнів та педколективу закладу. На капітальний ремонт вікон заплановано 866 тис. 400 грн., капітальний ремонт сходових клітин обійдеться в межах 130 тис. грн., капремонт вбиралень зроблять за 200 тис. грн. Окрім того, капітально поремонтують стелі – у обід­ній залі за 94 тис. грн. та у спортзалі за 135 тис. 900 грн.

school7

Навчально-виховний комплекс

НВК, колишня ЗОШ №8, поки що буде займатися ремонтом та заміною віконних прорізів, на що вже мають 828 тис. грн., а також зроблять капітальний ремонт відмостки за 125 тис. грн.
За інформацією дирекції закладу, вони готові освоїти 3 млн. 364 тис. грн., однак поки що мають задовольнитися сумою у 828 тис. грн.

school8

ЗОШ №9

Ось кому дійсно поталанило, то це девятій школі. На ремонт віконних прорізів нарешті дочекалися 2 млн. 975 тис. грн., дах над тренажерним залом буде полагоджено за 150 тис. грн., а вбиральні зазнають ремонту аж на 600 тис. грн.
Таким чином, з закладених у запит 4 млн. 415 тис. грн. школа отримала бюд­жетної підтримки на 3 млн. 725 тис. грн.school9

ЗОШ №10

Вистачає роботи і у наймолодшій за віком 10-й школі. Як і в усіх інших школах, тут мінятимуть вікна. На цей енергозберігаючий захід виділено 1 млн. 600 тис. грн. Частково буде відремонтовано дах, на це вже закладено в бюджеті 180 тис. грн., а вбиральні відремонтують за 800 тис. грн.
Таким чином, цьогоріч мають 100% завершити програму по встановленню енергозберігаючих пластикових вікон по всім закладам освіти.
Окрім капітальних ремонтів, у закладах освіти побільшає необхідної техніки та інвентарю, адже фактично усі замовлення планується виконати протягом бюджетного року. Тут і холодильник, посудомийні машини, марміт для перших страв, хліборізка та жарочна шафа, столярні верстаки для майстерень, машини для чистки овочів, комп’ютерні класи, ноутбуки, мультимедійні дошки та проектори, комплект музичної апаратури та мікшерний пульт. На все це виділено 3 млн. 616 тис. грн. Аби вчилися…

Ольга Підлісна

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Найбільш популярні

ПІДПИСАТИСЯ НА НОВИНИ