БРОВАРИ +11
НБУ USD 27.76

«Ліга смішних» у Броварах. Смійтеся на здоров’я!

Цей день не внесено у жодні календарі знаменних дат і всенародних свят, але його цілком можна віднести до міжнародних, оскільки він з однаковим успіхом відзначається й у Росії, і в Німеччині, і в Англії, і у Франції, і в Скандинавії, і навіть на Сході. В одних країнах 1 квітня називають День сміху, в інших — День дурня. У цей день кожен хоче пожартувати над кимось, тож ніхто не застрахований від розіграшів і навіть найсерйозніші люди мимоволі посміхаються

А що може зробити день сміху справді веселим і не таким як завжди? – Звичайно ж, порція відбірного гумору.
А де його можна було отримати у Броварах? – На першому відкритому Броварському фестивалі гумору «Ліга смішних», який відбувся 1 квітня у концерт-холі «Терміналу». На просторій найбільшій сцені нашого міста зручно почувалися як зовсім юні «жовторотики» – команда господарів-броварчан, так і вже відомі та маститі майстри гумору.
Гарний настрій дарували 8 команд з різних міст України – Києва, Херсона, Остра, Маріуполя та гості з сусідньої Білорусії. Саме їх присутність дає можливість говорити про міжнародний статус заходу. На фестивалі наше місто достойно представили учасники «Збірної Броварів». Вони новачки у подібних конкурсах, але дуже добре показали себе. Молоді та талановиті школярі змагалися з досвідченими студентами і «не впали обличчям в бруд».

ligasmishnuh1

Фестивальна програма складалася з двох конкурсів: фристайл та розминка. У першому учасники команд показували підготовлені гумористичні сценки та стендапи. Жартували на теми життєвих ситуацій та політики – куди ж без неї. Та найцікавіше для глядачів та найскладнішим для учасників була «розминка» в стилі КВК, команди мали відповідати на неочікувані питання від членів журі, демонструючи свою кмітливість та дотепність.
А оцінювали гумор команд члени зіркового журі в складі якого гуморист, пожежник та КВНщик зі стажем чернігівчанин Артем Широкий, актор та теж титулований майстер гумору з Чернігова Олексій Смолка, ведучий та тележурналіст Олег Панюта, оригінальний художник-шаржист, виставки якого часто проходять у нашому краєзнавчому музеї Геннадій Міхєєв, а також організатор фестивалю, голова ГО «Броварська мистецька агенція» Наталія Багмут.

ligasmishnuh2

Команди на сцені, глядачі та члени журі протягом двох годин роззнайомилися, потоваришували, ставили один одному каверзні питання, співали, декламували та гуморили, як могли. І варто сказати, що хоча фестиваль був першим, насолоду від гарно проведеного часу отримали всі.
Програвших команд не було, але по сумі балів були визначені «кращі з кращих». Представники Броварів отримали нагороду за третє місце у фестивалі та «Кубок Дебютантів». А переможцями та володарями Кубку першого відкритого Броварського фестивалю «Ліга смішних» стала команда «Кляки» у складі двох веселих та кмітливих парубків з Білорусії.

ligasmishnuh

«Команди виступали блискуче, хоча на початку глядачі не зовсім розуміли, куди вони потрапили і сиділи трохи напружені, але потім «розкочегарились» і підтримували команди шаленими оплесками і сміялися над усіма вдалими жартами», – сміючись, ділиться своїми враженнями гуморист Артем Широкий.
«Дуже вдячний організаторам і хочеться, щоб частіше влаштовували такі ігри. Я сам довго грав в КВК до того, як стати актором, і я знаю, що практика – найважливіше в подіб­них фестивалях. Потрібні поетапні змагання, щоб участь брали якомога більше команд» – відповів актор Олексій Смолка.
1 квітня – це ще один привід подарувати гарний настрій собі і оточуючим, тож посміхайтесь за будь-якої погоди. Гумор переможе!

Поліна Заворотнюк

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Найбільш популярні

ПІДПИСАТИСЯ НА НОВИНИ