БРОВАРИ +10
НБУ USD 27.61

Броварські «Капітани та Попелюшки» показали майстер-клас професій

17 березня в МКЦ «Прометей» відбувся щорічний міський конкурс для старшокласників «Капітан та Попелюшка – шлях до успіху–2017», який вже став традиційним. Талановита молодь Броварів показувала свої вміння, розум та дарувала всім хороший настрій і незабутні враження. Формат конкурсу кожного року вдосконалюється, і на цей організатори приготували оригінальні «фішки»

Броварське навчально-виховне об’єд­нання спільно з Управлінням освіти і науки вже 18 рік поспіль готують цей захід, вдало поєднуючи розважальну складову конкурсу з основним його завданням – профорієнтаційним спрямуванням молоді у виборі майбутньої професії.
За перемоги у конкурсі змагалася велика шкільна родина – учні з усіх 10 шкіл міста та ліцею при БНВО. Школярі мали змогу показати себе в трьох конкурсних етапах.

zolushka4


Перший – «Кроки зростання успішної особистості», в якому конкурсанти наочно представили робочі будні тієї чи іншої професії, розповідали про її переваги та можливі проблеми при роботі. Новацією цьогорічного конкурсу було те, що у програмі номеру обов’язково мала взяти участь людина, яка досягла успіху у обраній сфері діяльності.
Глядачі змогли побачити, як працюють лікарі, фермери, спеціалісти з туризму. Крім того, потрапити за лаштунки шоу-бізнесу та оцінити складність «життя» журналіста поза кадром.

zolushka3


Досить цікавою та несподіваною була презентація команди «менеджерів з туризму». Вони презентували карту туристичного маршруту рідним містом. Виявилось, що Бровари мають достатньо цікавинок, які варто відвідати та побачити на власні очі.
Оскільки талановита людина має бути талановита в усьому, то у другому конкурсі «Моя країна – Україна» школярі продемонстрували справжню битву інтелекту. Питання були з найрізноманітніших сфер та предметів – географії, мовознавства, історії України та Броварщини.
У третьому конкурсі «Викрутаси» пари по черзі витягували жереб з назвою традиційного танцю народів світу – єврейсь­кий, грузинський, українсь­кий – та вправно демонстрували основні танцювальні фігури. Найбільш запальним видався циганський танок, який бонусом танцювали всі учасники.

zolushka5


Видовище на сцені було дійсно феєричним. Зіркові представники професій, барвисті костюми, запальні сучасні пісні та танці, дотепні жарти, акторські здібності – все це дарували учасники глядачам, які шалено підтримували конкурсантів.
Оцінювало кожен виступ журі, до якого увійшли представники міської ради, члени Ради дітей та учнівської молоді міста та керівництво БНВО. На сайті навчально-виховного об’єднання проходило альтернативне голосування.
Головними переможцями у боротьбі за титул «Капітан та Попелюшка – 2017» стали учні СЗОШ №7 Юлія Заєць та Дмитро Ніконов; на думку інтернет-спільноти, найкращими стали учні гімназії ім. С. І. Олійника Маргарита Кравченко та Богдан Журба.
Також не оминули увагою вчителів та наставників молоді і нагородили їх подяками за творчу майстерність та вагомий внесок у підготовці наших конкурсантів.
«Такі конкурси єднають наших школярів, педагогічні колективи та загалом все наше місто. Бажаю нашим красивим, талановитим та ерудованим учасникам легкого професійного та життєвого шляху» – сказала Оксана Мельник, начальник управління освіти.

Поліна Заворотнюк

zolushka1

zolushka

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Найбільш популярні

Четвер, 15 квітня 2021, 10:43
Вівторок, 30 березня 2021, 13:29

Останні статті

П’ятниця, 14 травня 2021, 17:16
Вівторок, 11 травня 2021, 14:14

ПІДПИСАТИСЯ НА НОВИНИ