БРОВАРИ +15
НБУ USD 27.63

Зважені та оштрафовані.Як у Броварах важковаговиків ловили

Питання перенасичення автомагістралей Броварів важковаговим транспортом, які незважаючи на заборонювальні дорожні знаки, плавом пливуть через наше місто, не раз і не два піднімалося на різних рівнях – від простого «а поговорити» в місцевих групах в інтернеті до офіційних заяв-скарг в правоохоронні органи та до місцевих чиновників. Минулого тижня, на диво, транзитними важковозами зацікавилися всерйоз. Що з того вийшло, бачив і «ГР»

У п’ятницю, 17 березня, вже під вечір, повертаючись після трудового дня додому, броварчани могли спостерігати дивну картину в Старому центрі навпроти міжрайонної прокуратури. Усі фури, що рухались містом, зупиняли, заганяли на спеціальні величезні ваги та… зважували.
Як виявилось, це не зйомки чергової серії відомого шоу на СТБ. Таким чином співробітники Державної служби України з безпеки на транспорті проводили комплекс заходів з габаритно-вагового контролю вантажного автотранспорту. Тим самим перевіряли, чи дотримуються водії вантажівок правил дорожнього руху в частині заборони руху містом транспортних засобів, маса яких перевищує 24 т або навантаження на вісь яких перевищує 7 т. Відповідні заборонні дорожні знаки встановлені на всіх в’їздах у Бровари.
«До нас звернувся мер міста Ігор Сапожко, він стурбований, що через Бровари, зокрема по вулиці Київський, їдуть великогабаритні машини з перевищенням ваги, тому спільно з працівниками національної поліції з габаритно-ваговим комплексом сьогодні відпрацьовуємо та виявляємо порушників» – розповідає в. о. начальника Київського міжрегіонального управління Укртрансбезпеки Олександр Гринюк.
Нагадаємо, що 12 липня 2016 року виконавчим комітетом було прийнято рішення «Про обмеження руху великовагового транспорту дорогами міста Бровари» з метою запобігання руйнування дорожнього покриття.
З моменту прийняття рішення всі вантажні автомобілі, які перевищують дозволену масу, повинні рухатися Об’їзною дорогою. Однак, більшість водіїв ігнорують вимоги дорожніх знаків та проїжджають Броварами транзитом, доставляють вантаж у міські торговельні заклади, а деякі залишаються в місті на відпочинок та ночівлю.
Дана «акція» викликала чималий резонанс серед броварчан.
«Правильно роблять! Мало того, що й так у нас повітря не саме чисте, то ще й ці транзитники додають вихлопних газів. І дороги розбивають, а латать же доводиться за наші гроші, за місцеві. Ото хай через Окружну і їдуть, для того її і збудували колись», – каже броварчанин Володимир, який з цікавістю спостерігає за процесом зважування «довгоміра».
«Одного разу явно недостатньо, слід ставити постійний пост на в’їзді у Бровари і штрафувати нещадно! Тоді може й буде толк», – додає Тетяна.
Правоохоронці ж у відповідь запевнили, що для контролю виконання рішення місцевої влади та убезпечення дорожнього покриття від руйнації подібні «акції» з відпрацювання та виявлення порушників будуть проводити регулярно.

Марія Лелет

vesfur

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Найбільш популярні

Вівторок, 11 травня 2021, 14:14
Четвер, 15 квітня 2021, 10:43

Останні статті

Вівторок, 11 травня 2021, 14:14

ПІДПИСАТИСЯ НА НОВИНИ