БРОВАРИ +14
НБУ USD 27.98

Танець – це маленьке життя

Міцніше здоров’я, витривалість, граційність, гнучкість та підтягнутість. Окрім цього, розкутість, гарний настрій та й просто цікаве дозвілля. Все це – танці. Завжди мріяли танцювати та ніяк не наважувались? У вас є чудова нагода зробити перший крок до своєї мрії. У нашому місті, як виявилося, безліч танцювальних шкіл на будь-який смак

Танцювати ніколи не пізно

Світова практика знає не один випадок, коли людина починали займатися чимось у досить пізньому віці та досягала приголомшливих результатів. Такі приклади показують, що починати ніколи не пізно. Головне – мати бажання, силу волі та звичайно ж, старанно тренуватися.
Але не варто забувати про здоров’я. Якщо у вас є проблеми із хребтом, давні травми чи розтягнення – перед початком тренувань краще порадитись з лікарем. Також, слід обов’язково попередити тренера.
Слід пам’ятати, що в державні школи, які видають диплом про успішне опанування курсом хореографії, беруть лише дітей. Тому, якщо ваш час дитинства вже минув, не слід зневірюватися, а варто одразу шукати приватну школу.
Приймають тут усіх, незалежно від рівня підготовки та початкових навичок. Навіть якщо ви абсолютний «новачок». Питання лише в часі опанування техніки та наполегливості.
«Комусь більше часу потрібно для того, щоб, наприклад, сісти на шпагат, комусь менше. Але зробити це може абсолютно кожен. У танцях головне – чути та відчувати музику. Все інше – результат роботи», – розповідає Анастасія, тренер студії танцю «Crystal Dance».
Так, ви не будете їздити на змагання, але зможете почувати себе більш впевнено та зробити ваше тіло більш гнучким, підтягнути чи не всі групи м’язів, покращити координацію рухів, зробити вашу ходу більш граційною.

До здоров’я – змалечку

Якщо ви хочете бачити всі ці риси у своєї дитини або ж помітили, що малеча обожнює рухатись під музику, тоді без сумніву треба підшукувати тренера чи школу.
І тут є два шляхи. Перший – серйозно пов’язати життя з хореографією. Якщо так, то краще віддавати дитину в один з позашкільних закладів Броварів. У місті працює велика кількість колективів, які мають високі звання заслужених та народних. Виховали їх такі заклади як Броварська дитяча школа мистецтв, ДЕНЦ «Камелія» та Палац творчості дітей та юнацтва.
У цих закладах розроблена кількарічна програма, яка дає сильну базу для подальшого професійного розвитку. Крім того, це можливість змалечку призвичаїтись до сцени та показати себе на різних танцювальних маданчиках. Але одразу зауважимо, треба бути готовим до участі у численних конкурсах та турнірах, що може позначитись на основному навчанні.
Другий варіант – стати танцівником-любителем. Якщо ви хочете, щоб ваша дитина просто отримувала задоволення від танцю, вміла вільно рухатися під музику або опанувала конкретний стиль, тоді їй дорога до приватних шкіл, яких у нашому місті вдосталь.

Розмаїття напрямів

Перш ніж записуватись на тренування до школи, слід визначитись із бажаним стилем. А їх насправді чимало і у кожного є свої особливості. Щоб не загубитися у розмаїтті та обрати саме те, що подобається, слід дізнатися про родзинки кожного.

Бальні танці
Це ціла група, що включає в себе дві програми – стандартну та латиноамериканську. «Стандарт» включає вальс, віденський вальс, фокстрот, квікстеп та танго. До латиноамериканської програми входять самба, румба, ча-ча-ча, пасодобль та джайв. Це той напрямок, що захоплює як маленьких танцівників, так і професійних, які танцюють вже не один рік.

Контемпорарі-денс (Контемп)
Contemporary dance передбачає велику кількість різних технік щодо роботи з тілом, диханням, свідомістю. Цей танець – один із тих, які не мають шаблонних фігур, а дають свободу і політ творчості та фантазії у його виконанні. Але при цьому, контемп демонструє емоційність та чуттєвість. Дає змогу вивчити можливості свого тіла та відчути можливість танцювати й імпровізувати одночасно.

Східні танці
Поєднують у собі ритміку, пластику та граційність. У танці приходять спокій і впевненість, підвищується настрій і самооцінка, посилюється відчуття власної привабливості. Східні танці м’яко впливають на організм, відсутність різких рухів і спрямованого силового навантаження допомагає вберегти хребет, суглоби і зв’язки від травм.

Танці на пілоні
Вид, що поєднує у собі танці, які тісно переплітаються із виконанням акробатичних елементів на пілоні (жердині). На заняттях як дітей, так і дорослих вчать неймовірному розмаїттю трюків – крутки, виси, стійки на руках та інші. За допомогою занять можна з легкістю стати не лише більш гнучкою, а й підтягнутою та сильною.

Брейк-данс
Це стиль вуличного танцю, який виник та розвивався завдяки хіп-хоп культурі. Цим стилем захоплюється молодь в усьому світі. Щоправда, займаються ним переважно хлопці та юнаки. Адже брейк включає велику кількість акробатичних трюків, які до того ж виконуються в досить швидкому, енергійному темпі. Брейк-данс несе в собі значні фізичні навантаження. Завдяки йому ви можете швидко підтягнути і накачати м’язи спини, живота, рук і ніг.
Щоб простіше було зорієнтуватися, які студії є в нашому місті, що вони пропонують та дізнатись, які знаходиться в найбільш зручному для вас районі, розпишемо всі можливі варіанти (див. таблицю).

tanci

 

Софія Левицька

Додати коментар


Захисний код
Оновити

ПІДПИСАТИСЯ НА НОВИНИ