БРОВАРИ +14
НБУ USD 27.98

У Броварах збудують унікальний ЖК «Кrona Park»

Нещодавно у нашому  місті  та столиці з’явилася яскрава  реклама об’єкту з дещо незвичною та цікавою  назвою – «Кrona Park». Усі подробиці реалізації чергового проекту від знаного не тільки у Броварах, а й далеко за межами Київщини забудовника – компанії «Альянс Новобуд» – відтепер знає «ГР»

На початку року про старт амбіційного і досить незвичного проекту оголосила компанія «Альянс Новобуд», відома тим, що не просто зводить житлові квартали, а й займається комплексним розвитком мікрорайонів в столичному передмісті. Соціально-відповідальний забудовник проводить комунікації, будує дороги, створює соціальну інфраструктуру. Яскравим наочним прикладом реалізації є нещодавня передача до комунальної власності міста дитячого садочка «Казка», в якому вже з задоволенням виховуються маленькі броварчани. Черговим проектом забудовника і стане будівництво нового житлового комплексу.

Під кронами вікових сосен

Назву «Krona Park» новому житловому комплексу від компанії «Альянс Новобуд» обрано не випадково. Вона відображує головну та безперечну перевагу чергового проекту. Купуючи квартири в ЖК «Krona Park», майбутні власники придбають не лише комфортне, а й екологічно чисте житло бізнес-класу, адже житловий комплекс буде зведений серед зеленого масиву з максимальним збереженням наявного природного ландшафту.
Комплекс буде потопати в зелені. Іншими словами, нові будинки будуть інтегровані у вже існуючий на території ділянки багаторічний сосновий бір.
«Окрім того, вже в поточному році нашими силами в безпосередній близькості до ЖК «Кrona Park» буде упорядковано великий парк загальною площею близько 4 гектарів, що включає в себе різноманітні зони відпочинку: від затишних альтанок для тих, хто віддає перевагу спокійному проведення часу з книжкою в руках , до канатного парку для любителів активного відпочинку.
Таке поєднання з природою подарує власникам житла максимум позитивних емоцій, міцне здоров’я та чудове самопочуття», – вважає Юрій Мавродієв, директор генпідрядної організації «Алекса Груп», яка виконує усі роботи з реалізації проекту ЖК «Кrona Park».

KP render

Що почому

За планами забудовників, «Krona Park» являтиме собою комплекс з кількох житлових будинків. Проект передбачає плавні перепади висотності в межах 11–16 поверхів. Квартири будуть обладнані панорамними вікнами з енергоефективними склопакетами, що підсилить відчуття насолоди чудовими краєвидами. Деякі квартири матимуть власні просторі тераси. «Альянс Новобуд» пропонує ексклюзивне та різноманітне планування, яке враховує всі дрібниці та відповідає найвибагливішим вимогам до сучасного житла. Навіть однокімнатні помешкання забезпечать максимально комфортний простір для проживання.
«У будівництві ми використовуємо високоякісні та екологічно чисті матеріали. Зовнішні цегляні стіни, утеплені мінеральними плитами та покриті декоративною штукатуркою, зберігатимуть тепло взимку та підтримуватимуть лісову прохолоду під час літньої спеки. Обігріватиме будинки власна котельня», – розповідає Юрій Мавродієв.
Проте, справжньою перлиною та своєрідною «родзинкою» не тільки житлового комплексу, але й усього мікрорайону ЖК «Krona Park», безумовно, стануть багато­річні сосни на прибудинковій території.

KP render4

Якісно та далекоглядно

Чітко та глибоко продумана інфраструктура навколо ЖК «Krona Park». Ми вже згадували про дитячий садочок, та на цьому забудовник не зупиняється. «Альянс Новобуд» проектує нову загальноосвітню школу та ще один дитячий садок.
Не менш важливий аспект – зручна транспортна інфраструктура. Велика кількість маршрутів громадського транс­порту та недалека відстань до столиці, дозволяють доїхати до центру Києва навіть швидше за мешканців спальних районів мегаполісу. До речі, для зручності майбутніх мешканців ЖК «Krona Park», біля комплексу запланована автобусна зупинка.
Проблемним питанням для Броварів залишається розміщення автомобілів, яких з кожним роком стає все більше. «Альянс Новобуд» потурбувався і про це. Адже в складі комплексу передбачений наземний паркінг та гостьові стоянки.

KP render1

Новоселам чекати недовго

В будинках ЖК «Krona Park» планується будувати одно-, дво- та трикімнатні квартири. Площа однокімнатних коливатиметься в межах 40–52 кв. м., двокімнатних — 62–80 кв. м., трикімнатних — 86–104 кв. м.
«Зараз вже розпочався найбільш вигідний стартовий етап продажу. Ми пропонуємо ціну від 10075 грн. за квадратний метр. Таким чином, квартира бізнес-класу в ЖК «Krona Park» коштує сьогодні на рівні найбільш економного житла в межах Києва», – наголошує директор «Альянс Новобуд» Сергій Караванський.
Ще одна перевага від забудовника – можливість придбати житло на умовах безвідсоткової розстрочки. Про умови оформлення розстрочки більш детально можна дізнатися у відділі продажу ЖК «Кrona Park». До речі, бажаючим придбати житло за найвигіднішими умовами, слід поспішати. Адже під час наступних етапів будівництва ринкова вартість квадратних метрів зростатиме – попереджають забудовники. Що ж стосується термінів, то перший будинок ЖК «Krona Park» планується до здачі в експлуатацію у II кварталі 2019 року.

Ольга Підлісна

KP render6

Додати коментар


Захисний код
Оновити

ПІДПИСАТИСЯ НА НОВИНИ