БРОВАРИ +15
НБУ USD 27.63

Ляльковий дивосвіт у Броварах

Якими іграшками найбільше полюбляють бавитися діти, особливо дівчатка? Звичайно, ляльками. Однак, навіть дорослі іноді присвячують своє життя «спілкуванню» з іграшковими персонажами. Їх називають лялькарі, або ж – актори театру ляльок. Познайомитися з людьми унікальної професії можна було цими вихідними у Палаці творчості дітей та юнацтва

«Казковий калейдоскоп»

Палац творчості на Грушевського 25 лютого приймав багаточисельну творчу малечу з різних куточків Київщини. Цього дня у просторій залі закладу відбувся обласний фестиваль дитячих та юнацьких театрів ляльок «Казковий калейдоскоп».
«Сьогодні задля підтримки самобутніх дитячих та юнацьких театрів ляльок, підвищення їхнього художнього рівня та популяризації лялькового театрального мистецтва у нашому закладі проводиться таке цікаве та незвичайне для нашого міста свято», – каже директор ПТДЮ Валентина Павлученко.
У конкурсі взяли участь самодіяльні театральні дитячі колективи театри «Шарм» (Кагарлик), «Ластівка» (Вишгород), «Казковий водевіль» (Бориспіль), «Соняшник» (Макарів), «Усмішка» (Ставища), «Фантазія» (Біла Церква), «Чарівна скринька» (Вишневе), а також професійний колектив – театр ляльок «Ілай» Гільдії приватних театрів з м. Буча.

Театральне закулісся

Кожен з учасників представив на розсуд професійного журі лялькову виставу. Присутні на заході діти та юні актори-лялькарі мали унікальну можливість – не тільки представити власні напрацювання та подивитися постановки своїх ровесників, але й у буквальному сенсі зазирнути за ширму професіоналів.
Професійний театр «Ілай» надав дітям можливість споглядати за веселими пригодами героїв не тільки з глядацької зали, а й вільно пересуватися сценою, щоб побачити, як працюють дорослі лялькарі.
«Ми вважаємо, що краще один раз побачити на практиці, аніж десяток разів почути якісь теоретичні методичні поради. Саме тому діти можуть подивитися, як ми працюємо під час спектаклю. Будемо дуже раді, якщо наш «майстер-клас» стане їм у пригоді», – каже директор театру ляльок «Ілай» Сергій Альошин.
Переможцями фестивалю стали юні лялькарі з театру «Усмішка» Ставищенського районного центру дитячої творчості. Однак почесні грамоти та дипломи, а також звання лауреата отримав кожен колектив, а у якості подарунків – квитки на вистави професійних столичних лялькових театрів.

Ярина Вишневецька

dolls1

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Найбільш популярні

Вівторок, 11 травня 2021, 14:14
Четвер, 15 квітня 2021, 10:43

Останні статті

Вівторок, 11 травня 2021, 14:14

ПІДПИСАТИСЯ НА НОВИНИ