БРОВАРИ +6
НБУ USD 28.01

Чарівний світ, створений дитячими руками

Робота, зроблена своїми руками, завжди дорого вартує і ціниться. У нашому місті для розкриття свого творчого «Я» існує надзвичайно багато різних творчих майстерень та гуртків. Одним з них є творче об’єднання «Дивосвіт», яке вже не перший рік дивує броварчан своїми творчими доробками

У п’ятницю, 24 лютого, відбулася звітна виставка «Дивосвіту», яка мала на меті не лише показати неординарні роботи вихованців, а й підтвердити свій високий статус – «Зразковий художній колектив», який творче об’єднання здобуло у 2007 році.
«Ще 10 років тому ми отримали звання «зразкового». А зараз дивлюсь на малечу, яка стоїть тут і думаю, що, мабуть, деяких з них ще на світі тоді не було. Я хочу подякувати всім вихованцям, їх батькам та звичайно ж педагогам. За ваших творчих дітей, за підтримку і розуміння, що ми робимо таку красу. Я пишаюся своїми вихованцями, своїм колективом і творчими об’єднанням. Дякую всім за цю роботу», – ділиться емоціями Ірина Ткачук, директор.
На виставці представлені доробки, виконані у різних техніках декоративно-ужиткового мистецтва: ліплення з солоного тіста з елементами декоративного розпису, декупажу, квілінгу, вишивки, аплікації, штучних квітів, валяння, біомозаїки, витинання та багато інших.
Все розмаїття жанрів, матеріалів, технік, задумок та тематик вражало відвідувачів виставки та членів оглядової комісії.
«Більш за все мене вражає вміння керівників передати підростаючому поколінню свою майстерність, ідеї, навчики. Я мала нагоду бачити роботи 5 років тому, маю й зараз. І я не перестаю дивуватися нашим талантам», – розповідає Тетяна Пасічна, член оглядової комісії.
Наприкінці заходу, за високі досягнення на ниві творчості, було нагороджено грамотами та подяками як педагогів, так і найстаранніших вихованців.

Богдана Дем’янчук

duvosvit

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Останні статті

П’ятниця, 16 квітня 2021, 10:31
Четвер, 15 квітня 2021, 15:19

ПІДПИСАТИСЯ НА НОВИНИ