БРОВАРИ +13
НБУ USD 27.98

Перукарські послуги для зелених насаджень

Про наближення весни сповіщає не тільки рясне сонечко та щебет пташок, але й активізація робіт по кронуванню дерев на території міста. Не завжди такі «процедури» здаються доречними броварчанам. Наприклад, обрізка верб навколо озера у парку Перемоги викликала неабиякий резонанс у місті

Знову переполох

Завсідники соцмереж знову б’ють на сполох – у парку ріжуть дерева! Для Броварів тема зрізу дерев болюча, мешканці міста активно переймаються долею «легень» міста, тому будь-які роботи, в результаті яких тим чи іншим чином зачіпаються зелені насадження, активно обговорюються в соцмережах.
Так сталося і цього разу, коли тиждень тому комунальники розпочали активну розчистку верб навколо озера у парку Перемоги.
«Шановні жителі м. Бровари! Хто знає, навіщо в парку біля озера обрізаються дерева?», – запитує Дмитро в одній з міських інтернет-спільнот.
«Що відбувається у нашому парку?! Нащо так безбожно дерева обрізають? Влітку сховатися ніде буде від сонця! А може там надумалися щось будувати, чергову розливайку у центрі міста?! », – телефонують до нас в редакцію стурбовані броварчани.

Саме час омолодитися

Весна та глибока осінь – саме той час коли дерева можна без шкоди для їх «здоров’я» привести до ладу, розчистити крону, прорідити та надати бажаної форми дереву.
«Зараз ми проводимо звичайне планове кронування залених насад­жень не тільки у парку Перемоги, але й загалом по місту. До нас зверталися активісти нашого міста, ми нічого не приховуючи показали, що робимо зрізання тільки пошкоджених гілок. Вербам у парку вже багато років, вони зовні наче ще досить міцні, а як почали кронування, то побачили, що всередині гілки здебільшого трухлі та дуплисті», – каже директор КП «Бровари-Благоустрій» Анд­рій Василенко.
Очільник комунального підприємства переконує – за рік обрізані верби дадуть нові пагони і вже наступного літа броварчани зможуть відпочивати у тіні розлогих дерев.
«Верба, а особливо якщо поряд є вода, має таку властивість – встроми в землю, прийметься і ростиме. Так що я гарантую – вже до осені нові пагони відростуть на метр», – запевняє Андрій Василенко.
До речі, кронування та омолоджувальна обрізка дерев зараз проходить не тільки у парку, але й по усій території міста. Найбільшу увагу приділяють територіям шкіл та дитячих садочків, за заявками керівників закладів видаляють аварійні дерева та небезпечні насадження, аби дітлахи могли безпечно проводити час на шкільних та садкових майданчиках.

Мирослава Соколенко

Додати коментар


Захисний код
Оновити

ПІДПИСАТИСЯ НА НОВИНИ