БРОВАРИ +6
НБУ USD 28.01

Розпочніть здоровий спосіб життя вже сьогодні

Кожен з нас знає про користь фізичних вправ. З їх допомогою не тільки можна зробити тіло струнким і підтягнутим, але й уникнути цілого букета захворювань та зміцнити імунну систему. «ГР» хоче допомогти вам зорієнтуватися із різноманіттям занять. В цьому матеріалі ми розкажемо про активні та інтенсивні тренування, а в наступних випусках читайте про більш «спокійні» напрямки

Рух – профілактика старіння організму

Навесні кожен з нас розуміє, що зима пройшла, а літо зовсім поруч. Значить, пора приводити до ладу своє тіло! І перше, що спадає на думку – придбати абонемент на фітнес заняття. За статистикою, навесні кількість відвідувачів фітнес-центрів зростає майже в два рази. Існує величезна кількість різних видів тренувань на будь-який вік та рівень підготовки. Оберіть собі свій вид навантажень, який найбільше вам підходить, і займайтеся із задоволенням. Заняття в групах – це весело та мотивуюче.

Що пропонують у Броварах

У Броварах дуже великий вибір різних студій, клубів, хабів, які пропонують різноманітні фітнес-програми. Як не заплутатися у розмаїтті? Почнемо з популярних для тих, хто любить активні та рухливі заняття:

Силова аеробіка – це різновид фізичного навантаження, коли виконуються силові вправи з обтяженнями (гантелі, бодибар, еспандер), але в досить інтенсивному (аеробному) ритмі. Интесивно пропрацьовуються м’язи ніг, сідниць, черевного преса, спини, рук. Силова аеробіка допоможе одночасно впоратися з двома завданнями: привести у тонус м’язи, а також позбавить вашу фігуру від зайвого жирку.

Функціональний тренінг – це різновид силового тренування, спрямований на розвиток м’язової сили і витривалості, координації, швидкості та підвищення гнучкості при роботі з власною вагою тіла або з використанням різного обладнання.

Степ-аеробіка – це танцювальні рухи, що виконуються на спеціальній платформі – степері. Рухи, які використовуються в степ-аеробіці, цілком прості, тому їх досить легко виконувати людям різного рівня підготовки і віку.

ФітнесMIX – це синтез різних видів фітнесу, які комбіновано застосовуються в умовах одного тренування або чергуються від заняття до заняття. Завдяки тому, що кожне нове тренування містить у собі роботу над різними групами м’язів, тіло стає сильним і гармонійно розвиненим.
На тренуваннях може використовуватися додаткове обладнання – що дозволяє опрацювати основні групи м’язів тіла, створити рельєф.

Що новенького та ексклюзивного?

Для тих, хто хоче урізноманітнити свою фітнес-програму, у Броварах пропонують такі новинки:

Підвісний тренінг (з ременями TRX) – це різновид силового тренінгу, при якому використовують підвісні системи з мотузок або ременів, що дозволяють виконувати вправи, використовуючи у якості обтяження власну вагу людини. Вправи одночасно тренують і розвивають силу, гнучкість, вестибулярний апарат та еластичність сухожиль і зв’язок, що оточують суглоб.

Сайклінг – вид інтенсивних групових кардіотренувань, що проводяться на велотренажерах в приміщенні. Він хороший тим, що підходить практично всім людям, не вимагає високої координації рухів, спеціальної фізичної підготовки і практично не має обмежень по вазі. Займатися сайклінг можна з нуля, поступово збільшуючи навантаження.
Дуже ефективний у боротьбі із зайвою вагою.

Босу – новий вид фітнесу, для занять яким використовується тренажер-півсфера bosu balance trainer. Багато в чому вправи нагадують степ-аеробіку. Даний тренажер сприяє тренуванню вестибулярного апарату і дозволяє задіяти різні групи м’язів, розвиваючи спритність і силу.

Будьте обережні

Заняття фітнесом допомагають підтримувати наш організм в прекрасному стані, продовжують молодість, красу людини і допомагають позбавитися від зайвої ваги. Але, на жаль, є багато людей, яким протипоказані активні та силові навантаження. Перш, ніж ви купите абонемент, проконсультуйтеся з лікарем та тренером, з яким ви плануєте займатися. Спробувати ніколи не пізно, тим паче ви можете відвідати пробні заняття та обрати для себе те, що вам до душі.
Наші журналісти підготували перелік найпопулярніших закладів в різних куточках Броварів, де кожен охочий зможе знайти свого тренера та свій комплекс фітнес-вправ. Обирати лише вам.


Поліна Заворотнюк

fit

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Останні статті

П’ятниця, 16 квітня 2021, 10:31
Четвер, 15 квітня 2021, 15:19

ПІДПИСАТИСЯ НА НОВИНИ