БРОВАРИ +15
НБУ USD 27.63

Найсучасніші моделі військової техніки зібрали у Броварах

Минулих вихідних у холі міського культурного центру «Прометей» було людно та цікаво. І це не дивно, адже на розсуд броварчан була представлена численна кількість мініатюрних моделей військової техніки в рамках виставки-конкурсу з історико-технічного стендового моделювання «МікроМодель–2017».

Традиційний конкурс вже не одне десятиліття збирає талановиту молодь та захоплених відвідувачів.
Розмах цьогорічної виставки вражає. До участі долучились не лише представники Київщини, а й 130 моделістів із Житомирської, Одеської, Дніпропетровської, Волинської, Хмельницької, Сумської, Полтавської областей та міст Київ, Кропивницький, Дніпро. Були навіть гості з-за кордону – учасники з Білорусі.
Всього на конкурс було подано 432 різноманітні моделі. Танки, вертольоти, літаки, гармати різних моделей та ще багато іншого.
Як зазначають організатори конкурсу – Клуб військово-історичної мініатюри «Десна», що діє при БНВО – такого роду подія покликана стимулювати інтелектуальний, духовний розвиток дітей, виховувати патріотизм, популяризувати технічну творчість. Окрім цього, це цікаве та корисне дозвілля, яке з легкістю може урізноманітни звичне часопроведення. Адже останнім часом, увагу сучасної молоді заполонили комп’ютерні ігри, соціальні мережі, телефони, планшети та телевізор.
«Зараз існує проблема в тому, що батьки не дуже переймаються дозвіллям своїх дітей. А от організувати час дитини, щоб вона мала змогу зробити щось своїми руками, – це  вже інша справа. Нехай спочатку модель буде не досконала, але з часом виходитиме краще. Люди взагалі почали забувати, що своїми руками можна зробити багато чого», – розповідає Олександр Маєвсь­кий, керівник клубу військово-патріотичного виховання «Десна».
Щодо самого конкурсу, то він проходив 2 дні, тож за цей час було багато охочих на власні очі побачити зменшені копії. Учасників було нагороджено за низкою номінацій: авіація, автотехніка, бронетехніка, залізничний транспорт, фігури, флот, паперові моделі, космос, фентезі, Збройні сили України, діорами та віньєтки. І звичайно, що у кожному з напрямків було багато достойних учасників, на високу майстерність яких звернули увагу не лише присутні, а й члени журі.
«У своїй роботі, окрім готових наборів заготовок, ми використовуємо і дерево, і метал, і папір. Підбираємо матеріали так, щоб моделі виглядали більш реалістично», – додає Олександр Маєвський.
Окремі відзнаки, грамоти та подяки від Броварського об’єднаного міського військового комісаріату отримали переможці у номінації «Збройні Сили Украї­ни».
Учасників заходу привітав секретар міської ради Петро Бабич. Церемонію нагородження переможців провели начальник управління освіти і науки Оксана Мельник та голова організаційного комітету Олександр Маєвський.
Такі заходи – це свого роду уроки історії, які допомагають дізнатися про свою державу. Окрім цього, це надзвичайно вдалий спосіб підтримати талановиту молодь. Тож сподіваємося, що подібні конкурси і надалі проходитимуть у нашому місті.


Слава Одинець

micromodel2micromodel1

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Найбільш популярні

Четвер, 15 квітня 2021, 10:43
Вівторок, 11 травня 2021, 14:14
Вівторок, 30 березня 2021, 13:29

Останні статті

Вівторок, 11 травня 2021, 14:14

ПІДПИСАТИСЯ НА НОВИНИ