БРОВАРИ +15
НБУ USD 27.63

Майбутнє залежить від нас

Здоровий спосіб життя сьогодні – не стільки данина моді, скільки природний результат розвитку нашого суспільства. Любов до спорту потрібно прививати змалечку.
11 лютого у Броварах відбулося перше відкрите заняття з плавання в рамках програми «Майбутнє залежить від нас» для дітей з прийомних родин та вихованців дитячих будинків сімейного типу

Дана програма започаткована Громадсь­кою організацією «Українська федерація «Здоровий спосіб життя» з метою спортивно-патріотичного виховання молоді, щоб долучити дітей та молодь до занять спортом, а також виховати їх здоровими та сильними духом.
«Ми – спортсмени-професіонали, в першу чергу – громадяни, які усвідомлюють те, що майбутнє країни – це її діти. А яким буде це майбутнє, залежить і від нас також. Ми повинні докласти максимум зусиль для виховання сильних, здорових, фізично розвинених та патріо­­тично налаштованих дітей» – зазначила Власта Шовковська, президент громадської організації.
Програма «Майбутнє залежить від нас» розрахована на декілька етапів. Протягом двох років реалізації планується залучити тисячі дітей до занять популярними видами спорту, серед яких плавання, бокс, футбол та легка атлетика.
Першими у спортивному заході взяли участь вихованці дитячих будинків сімейного типу, які проживають у «СОС Дитяче містечко» у місті Броварах. Діти отримали можливість безкоштовно займатися плаванням з професійними тренерами та кураторами програми.
Перше заняття провів багаторазовий чемпіон та рекордсмен світу та Європи з плавання Олег Лісогор та тренер ФОП «Купава» Наталя Сирай.
«Ми хочемо своїм прикладом та підтримкою заохочувати дітей досягати висот не лише в спорті, а й у житті. Кожен заслуговує на те, щоб спробувати, а ми із задоволенням будемо їх мотивувати на досягнення результатів та захоп­лення спортом», – сказав Олег Лісогор.
Тренери розділили дітей та дві вікові групи. Спершу займалися молодші – віком від 5 до 8 років, опісля старші – віком від 8 до 14 років.
Директор СОС «Дитяче містечко» Анд­рій Чуприков впевнений, що програма ГО УФ «ЗСЖ» буде успішно втілена в життя і приклад Броварів це підтвердив.
«Спасибі за цей дивовижний проект! Дітям дуже важливо не тільки навчитися плавати, а й спілкування з успішними людьми. Щоб вони зрозуміли, що їх власне майбутнє залежить тільки від їх старання, зусиль, терпіння і прагнення досягти поставлених цілей», – зазначив Анд­рій Чуприков.

Поліна Заворотнюк

sosmisto

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Найбільш популярні

Четвер, 15 квітня 2021, 10:43
Вівторок, 11 травня 2021, 14:14
Вівторок, 30 березня 2021, 13:29

Останні статті

Вівторок, 11 травня 2021, 14:14

ПІДПИСАТИСЯ НА НОВИНИ