БРОВАРИ +16
НБУ USD 28.27

В гостях у «Казки»

Новий  сучасний дитячий садок «Казка» ще декілька місяців тому відкрив свої двері першим відвідувачам. Сьогодні заклад продовжує успішно функціонувати. І хоча групи ще тільки комплектуються, бажаючих відвідувати саме цей дитячий заклад вже вдосталь

Як живеться тут малечі

«Громадський Ревізор» вирішив завітати до закладу та побачити, як функціонує садочок. Завідуюча залюбки провела екскурсію. Приміщення «Казки» надзвичайно вдало розплановане для потреб як працівників закладу, так і для самої малечі. У дитячих групах можна було побачити багато різнобарвних шафок та тумб, в яких зберігаються іграшки, книги та інше приладдя, окремі світлі кімнати для «тихої години». У садочку є і спеціально обладнані санвузли, кімнатки для переодягання. Ще однією гордістю садочка є велика, простора зала для проведення святкових дійств.
Також «Казку» обладнано потужною системою вентиляції, окремою кімнатою-котельнею, протипожежною системою. Тут є їдальня, оснащена якісним сучасним обладнанням.
Часом буває так, що хоч як не намагайся, а прорахувати все до найменших дрібниць неможливо. І щоб «Казка» могла повно­­цінно функціонувати, було до­закуплено ще деякі речі. «Альянс» забезпечив всім необхідним, але нам не вистачало іграшок. Це питання було вирішено, батьки створили фонд й іграшки були закуплені. Також був один килимок. А оскільки дітки маленькі і більшу частину свого часу проводять саме на ньому, батьки вирішили придбати ще. Ще один приклад: на кухні також все було обладнано. Але була проблема із пароконвектором – у ньому не передбачені спеціаль­ні протвені. Вони називаються гастроємності. І ми не могли без них повноцінно користуватися приладом. Були змушені докуповувати за кошти батьків», – розповідає Валентина Сільвертюк.
Загалом «Казку» можна назвати садочком, збудованим за високими стандартами якості. Що сказати, справжня казка.

skazka1

Черга бажаючих

Зрозуміло, що саме це і приваблює батьків і вони в першу чергу намагаються влаштувати дитину саме сюди. Завідуюча розповідає, що садочок дуже популярний серед батьків не лише міста, а й району.
«До нас дуже багато батьків звертається із заявами. І це не лише мешканці новобудов, які живуть поруч із закладом. Є навіть ті, хто з найближчих сіл їде і просить взяти діток до себе».
Вже зараз у закладі прогнозують нові «хвилі» заяв: «Наприклад, згідно з цією заявою, дитинка відвідуватиме садочок з 1.09. Тут написано: «Просимо надати місце для дитини у ДНЗ «Казка» у зв’язку з купівлею житла, де проводяться ремонтні роботи». І таких випадків багато. Але ми набираємо діток до вересня», – додає пані Валентина. Через такий попит «Казку» планують «розширити». «На даний момент маємо 100 дітей. І це не межа, адже ми приймаємо багато заяв від батьків», – розповідає Валентина Сільвертюк.
За проектною потужністю садочок розраховано на 6 груп по 20 дітей у кожній. При передачі садочку місту забудовник на 100% обладнав заклад меблями та інвентарем.
Але згодом вирішили, що площа приміщень дозволяє комфортно розмістити в садочку ще близько 70 дітей. І довелося додаткову кількість обладнання та приладдя докуповувати за рахунок бюджету.
«У нас приміщення досить просторі, 10–12 місць в кожній групі можна ще додати. Зараз місто завозить нам меблі. Багато інвентарю вже в нас є. Ми отримали нову постіль, ковдри, подушечки. Все приладдя завезено із розрахунком на 70 дитячих місць. У нас із вересня загалом планується 190 місць замість 120», – додає Валентина Сільвертюк.
Тож, як бачимо, садочок поступово, але впевнено йде до повного укомплектування. Загальна атмосфера закладу залишила дуже приємне враження та навіть на мить повернула у безтурботне дитинство.

Софія Левицька

skazka3skazka2

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Найбільш популярні

Останні статті

ПІДПИСАТИСЯ НА НОВИНИ