БРОВАРИ +5
НБУ USD 27.93

Де навчаються майбутні Пікассо, Моне та Далі

Творчість – те, що допомагає нам відволіктися від буденності та поринути у дивний світ прекрасного. Хтось танцює, інші співають, грають на музичних інструментах чи малюють. Спектр захоплень та можливостей у сучасному світі надзвичайно різноманітний

Майстерні талантів у Броварах

У нашому місті існує багато творчих майстерень як для дітей, так і для дорослих. Тож якщо ви давно мріяли писати картини або ж якщо бачите потяг до пензля та фарби у вашої дитини, то не баріться, а обирайте художню студію та долучайтеся до нового хобі, а може навіть і стилю життя.
«Громадський Ревізор» вирішив дізнатися про всі місця, де броварчани можуть навчитися живопису. Незалежно від віку та району проживання, щось цікаве може знайти для себе кожен. І підтвердженням тому є широкий вибір художніх студій як міського позашкілля, так і приватних.

Броварська дитяча школа мистецтв

Ідеальний варіант для тих, хто хоче поєднати своє подальше життя з мистецтвом живопису. І хоча дорослу, повністю сформовану особу на навчання вже не візьмуть, для дітей це гарна інвестиція в майбутнє. На художньому відділі БДШМ навчається 160 учнів, які із задоволенням опановують нові техніки малювання.
Тож, якщо вашій дитині вже виповнилося 9 років, ви можете віддавати юне дарування на навчання. Більшість діток, які пройшли чотирьох або шестирічний курс навчання, вже вступили до ВУЗів і отримали професію, пов’язану із живописом.
Безперечною перевагою є те, що по закінченню школи мистецтв учню видається офіційний документ про успішне проход­ження навчального курсу за відповідним творчим напрямком. Знаходится заклад за адресою бульвар Незалежності, 12-а.

tvorchist2

 

Будинок дитячої та юнацької творчості

Ще одне чудове місце для тих, хто бажає вивчати малюнок поглиблено та систематизовано. Програма навчання розрахована на 7–8 років, у залежності від спрямування гуртка. За бажанням учнів, до вивчення живопису можна додати, наприклад, пізнання декоративно-ужиткового мистецтва.
Різних студій в БДЮТ, як і в школі мистецтв – на будь-який смак. Тут допоможуть здійснитися вашим мріям про опанування квілінгу. Унікальною «родзинкою» можна назвати гурток східного живопису «Сакура». До речі, у БДЮТ також видається свідоцтво про позашкільну освіту. Нове сучасне приміщення розташувалося на вул. Грушевського, 21-а.

tvorchist4

 

Художня студія «PRIZMA»

Затишна студія, що порівняно нещодавно відкрилася у нашому місті, також чекає на охочих створювати прекрасні картини. Тут вас навчать всьому, допоможуть опанувати «базу», яка необхідна для кожного, хто береться за пензель.
Незалежно від віку та навичок, можете приходити сюди. І не важливо, що ви до цього не тримали пензля в руках, тут навчать всьому.
Унікальністю цієї студії є абсолютно новий вид живопису – створення неонових картин. Це яскраво та незвичайно. Якщо ви теж хочете спробувати себе у створенні полотен, які з приходом темряви починають випромінювати світло, вас вже чекають у «PRIZMA».

tvorchist5tvorchist6

 

Творча майстерня «Happy art»

Ще один осередок творчості розташувався по вул. Грушевського, 17. Сама назва каже, що заклад наскрізь і повністю насичений духом мистецтва та чекає на охочих поринути у середовище фантазії, пензлів та фарб.
Тут ви зможете навчитися створювати і пейзажі, і портрети, і натюрморти та багато іншого. Дорослим пропонують навчитися fashion-ілюстраціям та пройти курс «реалістичний малюнок». У студії є все необхідне для занять: пезлі, багато різних фарб та полотен. Щоправда, за бажанням, учні можуть принести власний інструмент.
Також у цій студії, окрім малювання, можна навчитися і техніці декупажу – заняття у вигляді майстер-класів тут проводять часто. А якщо ви любите створювати своїми руками ексклюзивні речі для інтер’єру, вам саме до цієї майстерні.

tvorchist7tvorchist8

 

«Шкатулочка»
Завітавши сюди, ви спочатку потрапите до магазину, в якому продається все, що потрібно для творчості. Окрім цього, «Шкатулочка» проводить безліч майстер-класів, а також постійні заняття з малювання. Тут роблять акцент на розкритті творчого потенціалу кожного.
Цікавинкою закладу є, так звана арт-терапія, яка позитивно впливає не лише на розкриття творчих здібностей, а й уяви та фантазії. Малювати можна пальцями, серветками, пензликами. Знаходиться цей осередок творчості на вулиці Ярослава Мудрого, 54.

tvorchisttvorchist1

 

«Грай тайм»

Це ціла зона розваг для малечі, що розташувалася за адресою бульвар Незалежності, 2-б. Творчо-ігровий простір пропонує широкий вибір різноманітних занять для малечі. Якщо вашій дитині вже є 6 років, то ви з легкістю можете завітати до «Грай тайму», адже тут запропонуують широкий вибір майстер-класів як для діток, так і для дорослих. Окрім того, ви можете опанувати техніку створення картин з шерсті, букетів з цукерок, або інші не менш креативні речі, а також вас неодмінно навчать малювати. Малюнки можна виконувати як аквареллю, так і маслом – в «Грай Тайм» пояснять специфіку кожного з видів живопису.
Як бачимо, у Броварах є з чого обрати. І це тільки невелика частина мистецьких осередків, до яких «ГР» завітав особисто. Тому пам’ятайте – незалежно від віку та здібностей, створювати картини може кожен. І повірити в те, що всередині кожного з нас живе маленький Пікассо, Ван Гог чи Далі, стає не так складно. Варто лише взяти до рук пензля та додати наполегливості й фантазії.

tvorchist3

Слава Одинець

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Останні статті

ПІДПИСАТИСЯ НА НОВИНИ