БРОВАРИ +10
НБУ USD 27.61

Як у Броварах дарують професії

Скільки коштує майстер-клас відомого перукаря-стиліста? Скільки потрібно буде заплатити за повний курс перукарського мистецтва? На яких умовах можна здобути професію та вже через декілька місяців почати практикувати? Про це та багато іншого ми дізналися на презентації благодійного проекту компанії «BRANDBERG»

Ремесло в руках дитини

Вибір професії, визначення свого призначення у житті, здобуття професійних навичок та вмінь – завдання, які постають перед молодою людиною вже у випускних класах школи. Броварське навчально-виховне об’єднання у цьому плані – кладезь інформації та можливостей. З січня 2017 року на базі цього закладу проходить реалізація нового соціального проекту «Подаруй дитині професію – подаруй майбутнє».
Місто Бровари обрано невипадково, адже компанія вже має позитивний досвід спільних заходів з Броварським центром соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді.
26 січня до Броварського навчально-виховного об’єднання завітало чимало гостей. Мета – презентувати проект та розповісти про унікальну можливість, яка відтепер є у 16-ти броварських дівчаток.
«Курси перукарів дуже недешеві, а якщо сім’я не може собі дозволити оплатити навчання дитини, то мрія може просто розбитися і залишитися нездійсненною. Саме для таких дівчаток з незаможних сімей ми і вирішили провести навчання перукарському мистецтву. Сама назва проекту «Подаруй дитині професію – подаруй майбутнє» відображає мету заходів, які ми ініціюємо та організовуємо», – розповідає засновник та керуюча проектом компанії «BRANDBERG» Марина Ігнатуша.
Абсолютно безкоштовний навчальний курс складається зі 100 годин курсової підготовки за авторською програмою відомого майстра-стиліста Валерії Одар. Під час навчання вона ознайомить школярів з азами перукарської справи та на практиці поділиться професійними секретами. Під час оволодіння основними професійними навичками учні відчують себе чарівниками, що дарують людям красу і гарний настрій.
«Ми допоможемо вам опанувати ази перукарської майстерності. У програмі курсу – теорія перукарської майстерності, чоловічі та жіночі зачіски, укладки, технологія фарбування та завивки, а також цікаві та надзвичайно ефективні майстер-класи від провідних українських перукарів», – запевнила Валерія Одар.

Українські жінки не вміють бути щасливими

Вже під час презентації проекту дівчатка мали можливість напряму поспілкуватися з успішною бізнес-леді, броварчанкою за народженням, а нині директором Вишгородського історико-культурного заповідника, кандидатом історичних наук Владою Литовченко.

litovchenko1


Коротко розповідаючи про історію свого власного успіху, вона особливу увагу приділила настановам юним броварчанкам щодо формування власного кредо та життєвого вектору.
«Жінка – це мірило усього в суспільстві. Наскільки щаслива жінка, настільки щасливою буде її родина, її діти і в кінцевому результаті – країна. На жаль, наші ук­раїнсь­кі жінки здебільшого не вміють бути щасливими. Нам увесь час щось чи хтось заважає, а розраховувати варто тільки на себе, на свої сили, на свій особистий потенціал», – ділиться думками Влада Литовченко.
Яскравий приклад життєвого шляху дівчинки з простої броварської родини спонукає зібратися та сміливо йти до поставленої мети.
Про важливість та унікальність даного проекту також говорили директор БНВО Ірина Ткачук та директор центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Аліна Ярмоленко.
«Ми дуже вдячні усім, хто дотичний до цього проекту – керівництву БНВО, які надали прекрасну виробничу базу, компанії «BRANDBERG» за соціальну ініціативу, дівчаткам, які з ентузіазмом сприйняли можливість навчання. Ми, дорослі успішні люди, маємо потурбуватися про майбутнє сьогоднішніх школярів, аби максимально рівні умови для отримання освіти були в усіх соціальних груп населення», – каже Аліна Ярмоленко.
Ремесло в руках дитини, котра в житті може розраховувати лише на себе, стане для неї після закінчення школи джерелом доходу й, можливо, визначить вибір майбутньої професії – впевнені організатори соціального проекту «Подаруй дитині професію».

Мирослава Соколенко

litovchenko3

litovchenko4

litovchenko2

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Найбільш популярні

Четвер, 15 квітня 2021, 10:43
Вівторок, 30 березня 2021, 13:29

Останні статті

П’ятниця, 14 травня 2021, 17:16
Вівторок, 11 травня 2021, 14:14

ПІДПИСАТИСЯ НА НОВИНИ