БРОВАРИ +9
НБУ USD 27.96

ПОШТА РЕВІЗОРА

Шановні читачі! До редакції газети "Громадський Ревізор" надходить багато листів та дзвінків із запитаннями та пропозиціями. Ми продовжуємо публікувати відповіді на підняті Вами найактуальніші проблеми міста Бровари. Пишіть нам і ми обов’язково Вам відповімо.

- Добрий день, редакція!
Звертаюся до вас, як мешканець вулиці Радгоспної, зараз Євгена Коновальця. В минулому році нарешті провели асфальтування, все наче добре, задоволені усі. Але тепер інше питання. У нас весь час виникають проблеми з каналізацією. Влітку взагалі все це по дворах розливається, а декілька днів тому був порив прямо на вулиці. Хтось може сказати, коли закінчиться цей безлад? З року в рік одне й те ж саме!

Антоніна

Шановна Антоніна!

Як повідомили нам у КП «Бровари­тепло­водоенергія», по вул. Євгена Коновальця (Радгоспна) централізована каналізація відсутня.
Тобто, у мешканців даної вулиці облаштовано власні вигрібні ями, які і слугують каналізаційною мережею. Тому якщо виникають проблеми з витоком стоків, варто шукати власника, можливо, вашого сусіда, у якого існують певні негаразди з каналізацією.
«Що ж стосується аварійної ситуації на вул. Коновальця, то там дійсно був порив на мережі водопостачання, який ми оперативно ліквідували», – повідомили у КП «Броваритепловодоенергія».

- Шановний «ГР»!
Підкажіть, будь-ласка, до кого звертатися з вимогою прибрати врешті-решт гаражі біля НВК? Вчителі просять забирати дітей після школи. У мене син в 4 класі. Ходить в 2 зміну. Можливість забирати його є не завжди. Обіцяли зробити навколо школи освітлення. І досі роблять. А в тих гаражах часто такого можна надивитися, що й дорослому страшно, не те, що дитині. Що ж це таке?! Як я розумію, навколо школи не має бути ніяких гаражів, повинен бути якийсь скверик охайний. Хто має цим зайнятися?

Світлана

Шановна Світлано!

«ГР» звернувся за коментарями до в. о. начальника спецвідділу Олега Єжакова, який повідомив нам наступну інформацію: «Ми намагаємося вирішити це питання, адже добре розуміємо, що гаражам біля школи не місце. Там дійсно скупчення і антисанітарії, і різних асоціальних елементів. На сьогодні можу сказати, що більшість власників незаконних гаражів звернулися до міської влади із проханням дати їм час для вирішення цього питання.
Окрім того, розглядається можливість перенесення цих споруд у спеціально відведене для них місце. Щоправда, на це потрібен певний час. Одне можу сказати точно – питання звільнення даної території від незаконних гаражів ми тримаємо на контролі».

- Доброго дня, «Ревізор»!
Звертаюся до вас за роз’ясненням ось якого питання. Я пенсіонер, маю 17 років трудового стажу. Розмір пенсії моєї складає 949 грн., хоча всюди пишуть, що має бути мінімальна 1247 грн. Поясніть, будь ласка, чому саме стільки мені нараховується.

З повагою, Володимир Олександрович

Шановний Володимире
Олександровичу!

Як повідомили нам у Броварсько­му управлінні Пенсійного фонду, згідно статті 28 Закону України про загальнообов’язкове державне пенсійне страхування, мінімальний розмір пенсії за віком призначається при наявності для чоловіків 35 років, а для жінок 30 років трудового стажу. За наявності страхового стажу меншої тривалості пенсія за віком встановлюється в розмірі, пропорційному наявному страховому стажу, виходячи з мінімального розміру пенсії за віком.
«Тобто, якщо у людини, в даному випадку – у чоловіка – менше 35 років страхового стажу, то розмір пенсії дійсно становить 949 грн. Нарахування проведено вірно, згідно чинних законодавчих норм», – констатують фахівці управління Пенсійного фонду.

- Шановна редакція!
Я мешкаю за адресою бульвар Незалежності, 19-а. Ще в минулому році у нас проводили ремонт ліфтів, але до цієї пори вони не працюють. Таке враження, що ніхто там нічого не робив, гроші списали чи в карман комусь поклали, а «віз і нині там». Допоможіть розібратися, бо ні від кого ніякої нормальної відповіді добитися не можу – чи запрацюють нарешті повноцінно обидва ліфти, чи таки дійсно це було звичайне «окозамилювання»?

З повагою, Володимир

Шановний Володимире!

За роз’ясненнями ми звернулися до адміністрації ЖЕК-3, де нам пояснили наступне. Ліфти, про які йде мова у Вашому зверненні, дійсно були не просто відремонтовані, а реконструйовані у минулому році, оскільки до цього понад 5 років знаходилися у неробочому стані і відновленню не підлягали. Для того, щоб запустити прилади в експлуатацію, потрібно зібрати дозвільну документацію та провести технічне тестування ліфтів Чим, власне, зараз і займаються.
«Ми провели документальну реєстрацію даних об’єктів, отримали дозвіл на експлуатацію в управлінні держпраці. Зараз проводиться огляд ліфтів спеціалістами обслуговуючої компанії «Ліфтмеханік» і вже після їх позитивного висновку ми запустимо ліфти в роботу. Сподіваємося, що до кінця тижня усі три ліфти працюватимуть у звичайному режимі», – повідомили у ЖЕК-3.

 

 

 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

ПІДПИСАТИСЯ НА НОВИНИ