БРОВАРИ +8
НБУ USD 27.96

Урочисті мелодії «Різдвяних дзвонів»

У черговий раз святковий концерт «Різдвяні дзвони» зібрав повну залу захоплених дійст­вом глядачів у МКЦ «Прометей». Цього разу у цент­рі вирувало не просто мистецьке свято, а надзвичайно захоп­ливий концерт-феєрія. 18 січня глядачі поринули у святково-казкове дійст­во, створене вихованцями Будинку дитячої та юнацької творчості. Концертна програма з понад 20 вокальних та хореографічних композицій була пронизана величною різдвяною тематикою

Щоб навіть на секунди не переривати казкову атмосферу, що панувала у залі, організатори вирішили відмовитися від традиційного оголошення номерів та колективів ведучими. Було вирішено об’єднати всі номери не лише певною логічною послідовністю, а й спільною ідеєю та сенсом. Так, концерт почався із частинки театралізованого дійства, в якому маленькі братик та сестричка подолали перешкоди, блукали темними, незвіданими закутками, знайшли чарівну скриню. І для них починається історія, в яку вплітаються виступи творчих колективів.

Народний вокальний ансамбль «Калинка», що відкривав свято, задав чудовий урочистий настрій піснею «Добрий вечір, Украї­но». Святковою тематикою також був пронизаний і виступ народного хореографічного ансамблю «Галатея», який завирував на сцені з номером «Зимова казка».
Різдвяну хвилю підхопив і театр народної пісні «Слов’яночка», який вдався до народних мотивів і виконав пісні «За вікном чорна хмара в’ється» та «Ой, ясна красна калина в лузі».
А одразу після українського фольклору глядачі мали змогу перенестися в далеку Ірландію, де ансамбль народного танцю «Броварчаночка» опановував «Ірландсь­кий Reel».
Хореографічний ансамбль «Вікторія», ансамбль сучасної естрадної пісні «Sun Rize», ансамбль спортивно-бального танцю «Гармонія», хореографічний ансамбль «Феєрія Денс», ансамбль народного танцю «Броварчаночка» та багато інших колективів демонст­рували високу майстерність, невичерпний талант та щирі емоції багаточисельній публіці.
Зала була повністю заповнена глядачами, які по декілька разів за кожен виступ вигукували «Браво!». Вихованці БДЮТу не стомлювалися дивувати та вражати. Концерт з легкістю зацікавив не лише юних глядачів, які ще вірять у казку та бачать втілення чудес на сцені, а й дорослих, для яких дійство стало екскурсом у безтурботне дитинство. У кожному виступі була своя родзинка, своя історія.
А загальну атмосферу свята створювали яскраві, неординарні костюми, традиційний український одяг, музика, віртуозно відпрацьовані хореографічні рухи та звичайно ж багатогранна симфонія голосів, що зливалися в єдину композицію.

Богдана Дем’янчук

xmasbell1xmasbellxmasbell3xmasbell4

 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

ПІДПИСАТИСЯ НА НОВИНИ