БРОВАРИ +9
НБУ USD 27.96

Довогоочікувана подія для людей поважного віку

19 грудня, на День святого Миколая, відбулася дійсно непересічна подія як для працівників сфери соціального захисту, так і для людей поважного віку. Відтепер відкрито відділення стаціонарного догляду Броварського міського територіального центру соціального обслуговування. На урочистостях з нагоди події побували і наші кореспонденти

Схвильовані та урочисті чекали на гостей, які розділять з ними радість від досягнутого результату, співробітники Терцентру на чолі з директором Діаною Лудченко.
«Це наша давня мрія, яка відсьогодні втілилися в життя. Ми відкриваємо стаціонарне відділення на 10 місць. За нормативами такі відділення стаціонарного догляду можуть приймати від 10 до 50 пацієнтів. Виходячи з наших можливостей, ми почали з мінімальної кількості, але це вже дуже вагомий результат», – каже Діана Лудченко.
На урочистому відкритті відділення були присутні мер Броварів, представники міської влади, очільники місцевої медицини, соцзахисту, Червоного Хреста, депутати міської ради.
«Це дійсно вагома подія для нашого міста. Я вдячний усьому колективу Територіального центру за велику роботу, проведену для того, щоб відсьогодні Бровари мали такий унікальний заклад», – сказав на відкритті відділення Ігор Сапожко.
З особливою теплотою та вдячністю говорила Діана Лудченко про будівельників, які чудово справилися з поставленими перед ними завданнями.
Після традиційного перерізання символічної стрічки, усі бажаючі мали нагоду на власні очі переконатися в тому, що це дійсно унікальний заклад для нашого міста. Дві чотиримісні кімнати – чоловіча та жіноча, а також двомісний ізолятор повністю облаштовані для комфортного перебування. Приємні кольори, сучасні меблі, квіти, багато світла та повітря. Враження, що знаходишся в хорошому санаторії. Однак, потрапити сюди зможуть тільки ті, хто дійсно потребує стаціонарного лікування або цілодобового догляду. І що особливо важливо – одинокі люди, яким нема більше від кого очікувати допомоги.
«Якщо ж людина має працездатних дітей, але вони територіально віддалені, або якщо діти перебувають в місцях позбавлення волі, то кожен конкретний випадок буде розглядатися спеціальною комісією», – каже Діана Костянтинівна.
Перш, ніж потрапити до цього міського «санаторію», потрібно офіційно мати цілий пакет документів і тільки після підтвердження усіх життєвих обставин, людина може розраховувати на розміщення у відділенні.
На сьогодні відділення повністю готове приймати перших пацієнтів, які потребують медичного догляду на денному стаціонарі. Директор Терцентру активно займається підбором кадрів. Каже – проблем немає, бажаючі вже «беруться на список». Після Різдва буде проведено моніторинг та розгляд кандидатур, до якого підійдуть ретельно та зважено.
«Головне, щоб до нас прийшли люди, які мають чуйне серце та Бога в душі. По-іншому у нас ніяк не можна…», – каже Діана Лудченко.


Ольга Підлісна

tercentertercenter2

Додати коментар


Захисний код
Оновити

ПІДПИСАТИСЯ НА НОВИНИ