БРОВАРИ -10
НБУ USD 28.15

Все прозоро, як в акваріумі: відкриття територіального сервісного центру МВС

2 грудня в Україні відкрився вже шостий новий сервісний центр МВС. Саме так називається відтепер колишнє МРЕО.  Він працюватиме в Броварах, за адресою: вул. Броварської сотні, 4А

Нові стандарти якості обслуговування та надання державного сервісу забезпечуватиме 21 працівник, більшість яких – новопризначені на посади. Кадровий склад ТСЦ оновлено на 30%. Залишилися, вірогідно, найдосвідченіші. Новачки пройшли перепідготовку та стажування, ті ж хто вже має досвід роботи у МРЕО, також здобули нові знання та навички.
Обіцяють – швидко та якісно тут зможуть зареєструвати авто, отримати або замінити посвідчення водія, отримати свідоцтво про допуск транспортного засобу до перевезення небезпечних вантажів та інші послуги сервісних центрів МВС. Обслуговуватиме центр як фізичних осіб, так і юридичних.
На відкритті новоствореного ТСЦ були присутні, окрім численних журналістів, чиновники від МВС, які привітали броварчан, і не тільки з відкриттям сервісного центру.
«Прозорий, зручний та сучасний центр зможе надавати за день до 200 послуг. Він облаштований електронною чергою, планшетом оцінки якості обслуговування, усією необхідною інформацією, також тут наявний зручний екзаменаційний клас. Ми закликаємо громадян нам довіряти як державному сервісу та отримувати послуги чесно!», — коментує подію керівник Головного сервісного центру МВС Владислав Криклій.
Усі нові сервісні центри МВС обладнані відеокамерами спостереження — завдяки ним можна переглянути на сайті hsc.gov.ua завантаженість центру та проконтролювати роботу. Важливо, що камерами відеоспостереження облаштовані і робочі місця адміністраторів з метою забезпечення моніторингу якості обслуговування.
Співробітники центру – зосереджені, але привітні та люб’язні. Відвідувачів поки що небагато, однак, допоки продов­жувалася офіційна церемонія відкриття, до кожного столика хоч один відвідувач та підійшов.
«Дуже все подобається. Я був тут декілька років тому, це, звичайно, небо і земля. Дуже по-європейському все обладнано. Якщо і працюватимуть так, як обіцяють – взагалі буде супер!», – каже клієнт ТСЦ Володимир.
На відкритті шостого в державі центру про плідну співпрацю відомств говорив керівник Нацполіції України.
«Поліція та сервісні центри МВС активно співпрацюють, аби максимально унеможливити порушення закону. Лише за 10 місяців було виявлено 548 фактів підроблених документів та 282 випадки викрадення транспортних засобів по Україні. Ми маємо і будемо співпрацювати ще більш ефективно та оперативно!», — відзначив т. в. о. Голови Національної поліції України Вадим Троян.
Очільник Головного сервісного центру Владислав Криклій під час брифінгу подякував міській владі за допомогу у реконструкції центру, водночас присутній на заході заступник міського голови Григорій Голубовський пообіцяв структурі всебічну підтримку у майбутньому та висловив захоплення новими умовами праці співробітників.
«Півроку тому був тут і те, що побачив сьогодні, просто вражає. Оскільки ТСЦ дає досить вагому суму доходів у міський бюджет, думаю, що наша співпраця і адекватна взаємна допомога матимуть місце і надалі», – каже заступник мера Григорій Голубовський.
Cервісні центри МВС нагадують, що усі консультації з отримання послуг на офіційній сторінці фейсбук Головного сервісного центру МВС (facebook.com/hsc.gov.ua) та за телефоном (044) 290-19-88.
У грудні нові сервісні центри МВС мають відкритися у Вінницькій, Харківській, Запорізькій, Донецькій та Чернігівській областях.

Мирослава Соколенко

2tsc

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Останні статті

ПІДПИСАТИСЯ НА НОВИНИ