БРОВАРИ +6
НБУ USD 28.01

Повір у себе – повір у мрію!

Свято творчості дітей з особливими потребами стало гідним завершенням минулого тижня. 2 грудня на 20-ий ювілейний фестиваль до МКЦ «Прометей» завітали 566 дітей з обмеженими можливостями. Ми також відвідали святковий концерт. Незабутніми емоціями від першого зимового дитячого свята ділимося із вами

Віра у власні здібності та сили творить дива

Щороку на початку зими святкують Міжнародний день людей з особливими потребами. Мета його у тому, щоб звернути увагу кожного на те, що поруч з нами живуть та потребують допомоги особи з інвалідністю. Напередодні такого важливого для них дня влаштовуються різноманітні концерти, конференції, зустрічі.
У Броварах до Міжнародного дня осіб з інвалідністю завжди готуються із особ­ливим хвилюванням. Багато років поспіль Броварський міський центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді влаштовує фестиваль творчості дітей з обмеженими можливостями, даруючи їм прекрасний шанс на самовираження.
«Повір у себе» – свято для тих, хто не має можливості бачити, слухати, пересуватися, але має артистичні здіб­ності. Кожна дитина відповідно до вікової категорії отримала сьогодні подарунок. Сувеніри за участь у концертній програмі та виставці робіт також були передбачені. На це відповідно до програми «Назустріч дітям» з міського бюджету виділено 60 тис. грн.», – сказала нам директор центру соціальних служб Аліна Ярмоленко.
Вона не єдина почесна гостя двадцятого ювілейного фестивалю «Повір у себе». До МКЦ «Прометей» минулої п’ятниці завітали заступник міського голови з гуманітарних питань Лариса Виноградова та «золотий» чемпіон Літніх Паралімпійських ігор, Заслужений майстер спорту України з плавання Олексій Федина. Спортсмен побажав діткам віднайти свій шлях у житті, ставити перед собою цілі і неодмінно досягати їх.
Святкове дійство розпочалося о 14:00. Талановитої, але з обмеженими фізичними можливостями молоді назбиралася ціла зала. Номери професійних хореографічних броварських колективів «Альтаїр», «Зоряни», «Тріумф», «Вальсет», «Мальва» чергувалися із чудовими виступами вихованців Броварського міського цент­ру реабілітації для дітей-інвалідів. Чого вони тільки не робили! Вірші читали, пісні співали, навіть танцювали.
До речі, їхній музичний репертуар було підібрано з урахуванням кращих українсь­ких традицій. «Лише у нас на Украї­ні» Ірини Федишин, «Смайлик» Еріки, «Як у нас на Україні» Катерини Бужинської набули нового звучання у виконанні талановитих хлопчиків та дівчат із особ­ливими потребами. Вони поводили себе як справжні маленькі артисти.
Дивилися на них та розуміли, що велика мета і мрія здатні подолати будь-які бар’єри. Тож, мрійте, крокуйте, досягайте!

Людмила Бондаренко

povirysebe1povirysebe

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Останні статті

П’ятниця, 16 квітня 2021, 10:31
Четвер, 15 квітня 2021, 15:19

ПІДПИСАТИСЯ НА НОВИНИ