БРОВАРИ +11
НБУ USD 27.61

Казкове новосілля

В останній день календарної осені на подвір’ї дитячого садочка «Казка», що зовсім нещодавно було передано місту компанією «Альянс Новобуд», було весело та гамірно. Знову урочистості? З якого приводу? Тож «ГР» вирушає на ревізію «казкової» події

Символічний ключ в країну дитинства

На подвір’ї «Казки» досить багатолюдно. Усміхнена завідуюча садочком вітає з повноцінним відкриттям дитячого навчального закладу малюків та їх батьків, які відсьогодні є повноцінними членами великої «казкової» родини. «На сьогодні вже 86 дітей отримали направлення в садочок. Я думаю, що зов­сім скоро ми заповнимо наш заклад, а в майбутньому збільшимо кількість місць у «Казці», – каже Валентина Сільвертюк, завідувач ДНЗ «Казка»

Не забули під час імпровізованих урочистостей і забудовників. Грамотами від управління освіти та науки нагороджені керівники компаній «Альянс Новобуд» Сергій Караванський та «Алекса Груп» Юрій Мавродієв.
Після милих та зворушливих віршованих вітань від вихованців «Казки», заступник міського голови з гуманітарних питань Лариса Виноградова вручила дітям символічний ключ від садочка.
«Сьогодні ви з таким оптимізмом та радістю прийшли в цю нову, прекрасну будівлю, у ваш маленький будиночок. І нехай цей ключик для усіх нас символізує перший день нашого садочка, де відтепер ви будете навчатися, гратися та отримувати задоволення від тих умов, які створили для вас», – сказала, передаючи малечі ключ, Лариса Виноградова.

«Білі заздрощі» від колег

Окрім дітей та батьків, до садочка цього дня з привітаннями завітали колеги з управління освіти та керівники інших дитячих садочків Броварів. Ось хто влаштував справжню ревізію! Хто, як не фахівці, відразу побачать недоліки чи вкажуть на помилки. З цікавістю роздивлялися педагоги нове приміщення.
«Заздримо, звичайно, але «білою» заздрістю, – посміхається Світлана Булка, завідувач ДНЗ «Золотий ключик». – Дуже гарне приміщення, світле, тепле, все сучасне, але в той же час, зроблене з великою любов’ю до дітей».
А у керівника ДНЗ «Катюша» Алли Левченко особливе захоплення викликав, окрім усього іншого, медичний блок.
«Тут настільки все продумано, так все облаштовано, я просто в захваті від побаченого. Мені дуже подобається, що враховані всі сучасні вимоги для навчання та виховання діток, і вже не потрібно нічого добудовувати та щось робити», – каже Алла Левченко. І додає – дуже грамотно підібрані кольори в садочку, з одного боку яскраві, з іншого – ненав’язливі та приємні для ока.
Не менш красномовні та емоційні у своїх оцінках і батьки.
«Ми сьогодні вперше в садочку, ще не встигли все побачити, але чесно кажучи, вже перші кроки перевершили всі сподівання. Стільки емоцій, дуже гарно все, дуже подобається!», – каже Анна, тримаючи за руку трирічного Сашка, який відсьогодні ходитиме в «Казку».
Татко Максим колихає маленьку донечку у вестибюлі «Казки», а старший – чотирирічний Андрійко – вже знайомиться з вихователькою.
«Дуже гарний садочок, враження найкращі і сподівання теж найоптимістичніші!», – каже Максим.
Тож можна відтепер з впевненістю сказати – перелік ДНЗ Броварів поповнився ще одним садочком. З  новосіллям!

Ольга Підлісна

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Останні статті

П’ятниця, 14 травня 2021, 17:16
Вівторок, 11 травня 2021, 14:14

ПІДПИСАТИСЯ НА НОВИНИ