БРОВАРИ +14
НБУ USD 27.98

Кому роботу? Комунальні підприємства набирають працівників

Зима відкрила снігові обійми і населення поділилося на дві діаметральні категорії. Одні в захваті від снігу, інші – «фанати» літа і тепла. Та є ще третя категорія – ті, хто на зимову пору чекає з тривогою. Це керівники комунальних підприємств. В чому причина таких настроїв – дізнавався «ГР»

Недокомплект «особового складу»

Причиною похмурого настрою керівників КП є вічна, як Рим, проблема кадрів. Тих самих кадрів, які, як відомо, вирішують все. І дійсно, якщо замислитися, то скільки б не отримували «на горіхи» очільники комунальних підприємств, людей від того не додасться, роботи більше не зробиться. Про значний недокомплект і керівники ЖЕКів, і КП «Бровари-Благоустрій» не мов­чать, говорять постійно і на загальних нарадах, і до Центру зайнятості звертаються.
«Дійсно, заявки від наших комунальних підприємств надходять постійно, проблема не зникає, а останнім часом взагалі багато вакансій дає «Бровари-Благоустрій». Ми працюємо з тими, хто стоїть у нас на обліку, але умови праці і  заробітна плата, як правило, не влаштовують людей. Шукають щось краще», – каже директор Центру зайнятості Максим Вітер.

Механіки, водії, машиністи – відгукніться!

Чистота вулиць, обрізка дерев, вивіз сміття, ручне прибирання парків, скверів та просто міських зелених зон і ще багато іншого – обов’язки та клопіт працівників КП «Бровари-Благоустрій». А з приходом зими роботи стає ще більше. У зимовий період на дороги міста має виходити справна техніка. Для цього потрібні механіки, які розбираються та вміють привести до ладу автопарк підприємства. Крім того, жодна машина не поїде без кого? Правильно – без водія.
«У зимовий період особливо гостро стоїть питання забезпечення водіями автотранспорту. У нас не вистачає 6 водіїв, 4 трактористи та 4 машиністи екскаватора. Також потрібен слюсар з ремонту автомобілів та два слюсарі механоскладальних робіт», – каже директор КП «Бровари-Благоустрій» Андрій Василенко.
А ще підприємству потрібні 4 слю­сарі-сантехніки, 3 прибиральники територій, 3 електромонтери з ремонту повітряних ліній та 2 асфальтобетонники. Зарплатня – від 2500 грн. у прибиральників до 4300  грн. у електромонтерів. Додатково про вакансії, оплату праці та умови роботи можна дізнатися за телефоном 5-35-07.

В дефіциті двірникита прибиральники

Сидиш у теплій квартирі, дивишся у віконечко – краса! Виходиш на вулицю – біля під’їзду сніг не розчищений, слизько, бурульки над вхідною групою висять, доріжки піском не посипані... Лаємо, перш за все, кого? Правильно – ЖЕК. Причому, у різних словах та тональностях. І добре, як є кому зауваження зробити, а якщо нема?
За інформацією керівників наших ЖЕКів, основний недокомплект існує саме у двірників та робітників з комплексного прибирання.
Судіть самі: ЖЕК-1 потребує 4 двірники, у ЖЕК-2 потрібні 4 двірники та 2 робітники з комплексного прибирання, ЖЕК-3 з радістю візьме на роботу двох двірників та трьох прибиральників, ЖЕК-4 недораховується по одному двірнику та прибиральнику, у п’ятому ЖЕКу аж 5 вакансій двірників-прибиральників. Ось вам і проста арифметика. Хочемо, щоб було чисто та зручно, а працювати, виявляється, нікому.

«Тепловодоенергія» теж чекає робочі руки

Ще одне велике комунальне підприємство, яке обслуговує багатотисячне місто, – КП «Броваритепловодоенергія» – також повідомляє про наявні вакансії.
Зокрема, підприємству потрібні електро­монтери з ремонту та обслуговування електроустаткування ІІІ та IV розрядів.
Вимірювальна лабораторія приладів обліку води запрошує слюсаря-сантехніка IV розряду та слюсаря з контрольно-вимі­рювальних приладів та автоматики IV розряду.
Району каналізаційних мереж прос­то необхідні слюсарі-ремонтники КНС ІІІ та IV розряду. Дільниця №5 району внутрішньобудинкових систем потребує слюсаря-сантехніка IV розряду.
Всі подробиці з працевлаштування в «Тепломережу» можна вирішити за телефоном 6-61-83.
Отож, якщо вам потрібна робота, не зволікайте, звертайтеся. Можливо, саме Вас чекають з нетерпінням.

Мирослава Соколенко

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Останні статті

П’ятниця, 16 квітня 2021, 10:31
Четвер, 15 квітня 2021, 15:19

ПІДПИСАТИСЯ НА НОВИНИ