БРОВАРИ +13
НБУ USD 26.91

ПОШТА РЕВІЗОРА

Шановні читачі! До редакції газети "Громадський Ревізор" надходить багато листів та дзвінків із запитаннями та пропозиціями. Ми продовжуємо публікувати відповіді на підняті Вами найактуальніші проблеми міста Бровари. Пишіть нам і ми обов’язково Вам відповімо.

- Шановна редакція!

Звертаюся до вас з питання організації зупинки біля «Фоззі» по вул Кутузова. Ми працюємо на цьому підприємстві і їздимо на автобусі №327. На вимогу водії не зупиняються, в деяких автобусах висить оголошення, щоб навіть не просили про зупинку. Але ж нам незручно. Чи не можна там зробити зупинку і якось вплинути на водіїв, щоб нам зупинялись.

Василь Іванович

Шановний Василю Івановичу!

З Вашим питанням ми звернулися до міського управління економіки, де нам повідомили наступне. Водії громадського транспорту зобов’язані дотримуватися Правил дорожнього руху і здійснювати посадку та висадку пасажирів лише на зупинках. До того ж, неподалік є зупинка «ДБК «Меркурій», де мають зупиняються автобуси №327.
Щодо облаштування там додаткової зупинки «За вимогою», нам повідомили, що зазначений відрізок дороги по вул. Кутузова на автомобільній дорозі Н-07 Київ–Суми не належить до земель міста Бровари, а знаходиться на балансі Служби автомобільних доріг у Київській області.
Оскільки Ваше звернення не є поодиноким, виконавчим комітетом Броварської міської ради вже надіслано до балансоутримувача – Служби автомобільних доріг Київської області – лист щодо внесення змін в існуючу схему організації дорожнього руху.
Після отримання відповідних документів, погоджених та затверджених в установленому порядку, вищезгадана зупинка може бути внесена в паспорти міських автобусних маршрутів №327.

- Шановна редакція!
Звертаюсь до вас від імені мешканців Старого міста із нагальною проблемою. Більше місяця стикаємося із неодноразовими відключеннями електроенергії. Перебої на Маяковського, Старотроїцькій, Марії Приймаченко регулярні та без жодного попередження. Неможливо вже миритися з цією жахливою дійсністю. Не знаємо, до кого звертатися. Допоможіть вирішити це питання.

З повагою, Катерина

Шановна Катерино!
З Вашим зверненням наші журналісти у черговий раз звернулися до начальника броварського РЕМу Юрія Сливи. Та, на жаль, нічого нового не почули. «По вул. Маяковського, Старотроїцькій, Марії Приймаченко мають місце перевантаження. Ймовірно, ваші сусіди підключають додаткові електроприлади, перевищуючи таким чином норматив, вказаний на постачання електроенергії. Наведу простий приклад: хтось офіційно підключив 5–6 кВт, а використовує всі 10. От і маємо регулярні аварійні ситуації в цьому мікрорайоні», – пояснює Юрій Слива.
Водночас, за словами начальника РЕМу, Старе місто регулярно обстежується, аби відшукати порушників. Одного крадія електроенергії вже виявили. Після цього проблема має вирішитися.

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Найбільш популярні

Останні статті

Вівторок, 26 травня 2020, 15:09

ПІДПИСАТИСЯ НА НОВИНИ