БРОВАРИ +11
НБУ USD 27.76

Юрій Чередник: «Жоден будинок мого округу не залишився без уваги»

Зустрітися з депутатом міської ради по округу №6 Юрієм Чередником ми вирішили під час однієї з зустрічей з виборцями. Суботнього вечора мешканці вул. Грушевського, 3-а обговорювали з депутатом свої проблеми. Долучилися до розмови і наші кореспонденти

«ГР»: Юрію Павловичу, як часто проводите такі спілкування з броварчанами, своїми виборцями?

Ю.Ч.: Можу сказати відповідально – зустрічаюсь досить часто. Ось сьогодні в черговий раз спілкуємося з мешканцями Грушевського, 3-а. Окрім наболілої проблеми розміщення погребів, люди піднімають питання, які найчастіше цікавлять броварчан – це проблеми УЖКГ. Конкретно по цьому будинку – це незадовільний стан підвальних приміщень, ремонт вхідних груп та під’їздів. Під час сьогоднішньої зустрічі почув скаргу від жінки, що мешкає на 9 поверсі, на протікання даху. А раніше скарг з цього приводу та саме по цій квартирі не було.
Робимо висновок – ходити на зустрічі з депутатами варто! Адже тільки з вашою допомогою, шановні броварчани, можна розуміти реальні обсяги робіт на перспективу.

«ГР»: Про плани на майбутнє ми поговоримо трохи згодом, а зараз розкажіть про те, що вже вдалося реалізувати за рік поточний.

Ю.Ч.: Рік тому, під час передвиборчої кампанії, я провів зустрічі з мешканцями кожного будинку на своєму окрузі та зафіксував всі озвучені питання. Проблематика кожного будинку мені добре відома. По можливості, намагаюсь виконувати накази виборців. Наприк­лад, проведено роботи на прибудинковій території гуртожитку по Грушевського, 1. Дякуючи спільним зусиллям мешканців і місцевої влади, зроб­лено капітальний ремонт сходин з організацією пандусу, встановлено лавки біля будинку та освітлення входу.
Або по Грушевського, 5 – повністю очищено та пофарбовано заклеєний численними оголошеннями паркан.
На Грушевсь­кого, 3-б замінили поштові скриньки в усіх під’їздах та відремонтували усі вхідні групи.
По Грушевського, 1-а та 3-а проведено асфальтування та ремонти дитячих майданчиків, по Ярослава Мудрого, 88 також заасфальтовано прибудинкову територію.
Окремо хотів би виділити зроблене по будинку №90-а по вул. Ярослава Муд­рого, оскільки вже декілька років займаюсь його проблемами. Нареш­ті у цьому році зареєстровано ОСББ, здійснено обстеження технічного стану будинку. Зараз ведеться робота з забудовником та ЖЕКом щодо праце­здатності внутрішньо­­будинкових мереж, також проведено поточний ремонт заїзду до магазину та у подвір’я будинків 90 та 90-а по вул. Ярослава Мудрого. Таких прикладів ще дуже багато. Жоден будинок на моєму окрузі не залишився без уваги.

«ГР»: Як бачимо, в цьому році Ви приділи велику увагу прибудинковим територіям. Що плануєте на наступний звітний період?

Ю.Ч.: Я маю певну стратегію своєї депутатської діяльності. Цей рік я присвятив вирішенню питань біля будинків. Від прибудинкових територій маємо перейти до проблем усередині будинків. Враховуючи побажання та потреби мешканців, своїм завданням на перспективу бачу наступне: проведення ремонту у під’їздах по Грушевсь­кого, 1-а, 3-а, 3-б, 5, Ярослава Мудрого, 88. Заміну поштових скриньок запланував у будинках по Грушевсь­кого, 1 та 3-а. На Ярослава Мудрого, 90 та 90-а по можливості облаштуємо прибудинкову територію та дитячий майданчик.

«ГР»: Маєте нагоду через наше видання звернутися відразу до всіх мешканців свого округу, та й не тільки.

Ю.Ч.: Дякую. Дійсно, хотілося б зазначити, що повноваження депутата поширюються на все місто. Розподіл роботи за округами є досить умовним. Зрозуміло, що основну свою депутатську діяльність я присвячую округу №6, але за необхідності готовий допомогти усім броварчанам. Тому звертаюся до усіх мешканців масиву вул. Грушевського, а також округу №17 в Старому цент­рі. У разі виникнення будь-яких питань чи проблем, вирішення яких є в компетенції депутата міської ради – можете у будь-який час звертатися напряму до мене. Тільки разом ми зможемо змінити наше місто та наше життя на краще. Завжди готовий вам допомогти!

Бесіду провела Ольга Підлісна

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Найбільш популярні

ПІДПИСАТИСЯ НА НОВИНИ