БРОВАРИ +6
НБУ USD 28.01

Василь Кочубей: добро повернеться сторицею

У листопаді минає рік, як у Броварах працюють депутати міської ради VI скликання. Про те, яким був цей непростий період, що вже зроблено і що тільки планується, «Громадський Ревізор» говорив з депутатом міської ради, головою земельної комісії Василем Кочубеєм

«ГР»: Василю Михайловичу! Минув рік Вашого перебування у статусі депутата міської ради. Що за цей час вдалося реалізувати, яка частина з запланованого вже втілена в життя?

Василь Кочубей: Насамперед я хотів би подякувати броварчанам за ту довіру, яку вони виказали мені, обравши депутатом. Цей рік дійсно був непростим і економічно, і в політичному сенсі. Але я вважаю, що зробити для такого невеликого проміжку часу вдалося немало.
За моєї ініціативи та особистого сприяння вирішилось питання встановлення меморіальних дощок на честь наших Героїв, загиблих в АТО – Сергія Москаленка та Дмитра Янченка. Я також ініціював перейменування декількох вулиць у Броварах, зокрема і вул. Красовського, що нині носить ім’я Сергія Москаленка.
Були і більш масштабні проекти. Я відкрито виступав за реконструкцію другого шляхопроводу, так як вважаю, що цей об’єкт дійсно необхідний для нормальної життєдіяльності району Торгмаш, де я обирався до міської ради. Хоча мені довелося навіть вийти з фракції «Свободи», своєї думки я не змінив.

«ГР»: Питання комунального господарства, мабуть, найчастіше піднімаються мешканцями. Що зроблено в цьому плані?

В. К.: Дійсно, ремонтні роботи чи благоустрій – це те, що найчастіше хвилює людей. Я постійно спілкуюся як з мешканцями, знаю їх проблеми, так і з начальниками ЖЕКів, яким потім наполегливо передаю прохання броварчан.
Наприклад, проведено поточні ре­монт­ні та відновлювальні роботи у будинку по вул. Київській, 292. Зокрема, пофарбовано дитячий майданчик, у 4 під’їзді за заявкою мешканців встановлено поручні на вхідній групі та в самому під’їзді, проведено частко­вий ремонт електрозабезпечення будинку та встановлено вуличний прожектор для освітлення прибудинкової території.
По вул. Гагаріна у житлових будинках ЖЕКу-5 проведено часткові ремонти м’яких покрівель та дахів, відновлено освітлення сходових клітин, замінено автомати в щитових, відремонтовано дитячі майданчики. На Гагаріна, 2 зроблено ремонти вхідних груп, по Гагаріна, 3 – капітальний ремонт вуличного освітлення, проведено кронування та зріз сухих та аварійних дерев.

«ГР»: А що для Вас було найважчим у депутатській діяльності?

В. К.: Знаєте, бувають такі ситуації, ко­ли хочеш допомогти людям, а для цього не вистачає елементарного матеріального ресурсу. Дуже хотілося б, щоб як у прогресивних державах, у кожного депутата був свій фінансовий фонд, за який депутат ніс би відповідальність і який можна витратити на допомогу людям. Хочеться всім допомогти, але бюджет міста не такий вже й великий, тому, мабуть, найважче пояснити людям, що неможливо зробити все і одразу.

«ГР»: Що запланували на наступний фінансовий рік?

В. К.: Планів дуже багато. Голов­не – зайнятися впритул районом «Порошинки», навести лад у дворах, заасфальтувати, де потрібно, щось замінити, відремонтувати дахи, під’їзди, вхідні групи. Адже це – центр міста і тут повинно бути дійсно гарно.
Багато планів маю і по району, по якому я балотувався. На Торгмаші хотілося б довести до кінця реконструкцію басейну «Хвиля», повернути в комунальну власність Будинок культури, який перетворили на «Сотку». Культурна спадщина має належати громаді мікрорайону.
Також моя мрія і побажання мешканців  – створення великого парку на місці ЦОСа, де раніше було Держплемоб’єднання. Адже на Торгмаші немає місця повноцінного відпочинку для такого великого мікрорайону.
Для мене головне – зробити якомога більше хорошого для людей. В міру своїх можливостей та використовуючи всі законні важелі. І вірю – добро повернеться сторицею.

Бесіду провела Ольга Підлісна

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Останні статті

П’ятниця, 16 квітня 2021, 10:31
Четвер, 15 квітня 2021, 15:19

ПІДПИСАТИСЯ НА НОВИНИ