БРОВАРИ +14
НБУ USD 27.98

Європейський рівень обслуговування у стінах документ-сервісу «Готово»

Черговий крок до Європи Україною зроблено. Про це свідчить поява універсального центру Документ-сервіс «Готово». Понад 130 адміністративних послуг реалізуватимуться у стінах однієї будівлі. Принципами роботи та можливістю його створення у Броварах цікавився “ГР”

Оформлення документів: просто, швидко та без хвилювань

Сучасна будівля, відкритий простір, доброзичливі спеціалісті. «На виготовлення біометричного закордонного паспорта в цій конторі витратив 15 хвилин. 10 на оформлення та 5 на видачу», – пише у дописах на Фейс­буці Сергій.
Загалом, у стінах документ-сервісу надають послуги у сфері страхування, архітектурно-будівельні послуги, здійс­нюють експрес-реєстрацію шлюбу (за 24 години), виготовляють проекти земле­­устрою та технічної документації, реєструють суб’єкти господарювання. Це далеко не весь перелік послуг. Але і він наразі дещо обмежений.
Так, із внутрішніми паспортами у доку­мент-сервісі не працюють.
Також не міняють паперові водійські права на пластикові, не роблять посвідчення багатодітної родини. Але обіцяють перелік послуг з часом розширити до 230-ти.
Також, сервіс більш зручний для тих, хто працює допізна. У «Готово» приймають по буднях з 9:00 до 20:00 та у вихідні з 10:00 до 18:00. Крім того, записатися на прийом чи подати документи можна буде не виходячи з дому – через форму офіційного сайту.

Простір, кадри, законодавство, технології

Саме на цих чотирьох принципах побудоване «Готово».
Простір має бути відкритим, прозорим та максимально комфортним. Жодних коридорів, кабінетів, перегородок. Але з дитячою кімнатою, кафе та іншими особ­ливостями. «Ми хочемо повністю зламати стереотип державного закладу. У стінах «Готово» плануємо робити виставки молодих художників. Маємо прекрасний сучасний простір для організації арт-пікніків, перфомансів та зустрічей», – сказав Лев Парцхаладзе, перший заступник голови КОДА та ініціатор створення проекту.
Працівники Документ-сервісу (фронт-офісу) мають бути ініціативними, доброзичливими та ввічливими. Вони власноруч заповнюють заяви клієнтів на отримання документів. Також до них можна звернутися із будь-яким питанням та отримати професійну консультацію.
«До підбору персоналу ми підходили дуже серйозно. Головна вимога до спеціаліста – відсутність досвіду у дозвільних системах», – зауважує Лев Парцхаладзе.
Третій принцип пов’язаний із законодавством і передбачає ряд змін на законодавчому рівні. Реєстраційна служба України була ліквідована, а її повноваження передані ЦНАПам, нотаріусам та акредитованим суб’єктам. Саме таким суб’єктом і є «Готово».

Четвертий принцип
роботи – технології

«Спеціально для «Готово» ми розробили унікальне програмне забезпечення, що адаптоване під існуючі бази та реєст­ри. Завдяки цьому, процеси обробки та видачі документів здійснюються дуже швидко», – каже Лев Парцхаладзе.
Побачивши, яким попитом серед киян користується Документ-сервіс, заступник голови КОДА замислився над створенням його філіалів.

Документ-сервіс «Готово» у Броварах

Лев Парцхаладзе зауважує, що подібні універсальні центри надання адміністративних послуг такі ж важливі, як пошта чи аптека. Броварчани вже у найближчому майбутньому зможуть також оцінити переваги роботи сучасного сервісу. Поки відомо, що «Готово» розташовуватиметься на бульварі Незалежності.
До 28 жовтня триває відбір архітектурних пропозицій. Основними вимогами є відповідність трьом найважливішим принципам: прозорості, доступності, відкритості. «Серед головних вимог – розробка одноповерхової та прозорої будівлі з елементами українського стилю. Всередині майбутнього філіалу не повин­но бути довгих коридорів та закритих кабінетів. Хочеться, щоб нова будівля була комфортною, сучасною та відкритою. Ми відберемо найцікавішу архітектурну концепцію, щоб доповнити центр міста красою та забезпечити мешканців Броварів якісним і швидким сервісом», – каже PR-менеджер Документ-сервісу «Готово» Олександра Змієвець.
Нам же залишається слідкувати за ходом подій та чекати на приміщення, що стане ще однією родзинкою нашого прекрасного міста.

Анна Антонова

Додати коментар


Захисний код
Оновити

ПІДПИСАТИСЯ НА НОВИНИ