БРОВАРИ +14
НБУ USD 28.01

ПОШТА РЕВІЗОРА

Шановні читачі! До редакції газети "Громадський Ревізор" надходить багато листів та дзвінків із запитаннями та пропозиціями. Ми продовжуємо публікувати відповіді на підняті Вами найактуальніші проблеми міста Бровари. Пишіть нам і ми обов’язково Вам відповімо.

- Шановна редакція!

Звертаюся до вас від імені батьків школи №8. Рік назад у провулку, що веде від вул. Марії Лагунової до школи, зробили освітлення, поставили опори та засвітили ліхтарі. Але поступово з тих ліхтарів працюючим залишився тільки один. Діти йдуть зі школи напотемки, тим паче зараз сутеніє рано. До кого звернутись, щоб вирішити цю проблему?

З повагою, Алла Миколаївна

Шановна
Алло Миколаївно!

З Вашою скаргою ми звернулися до управління житлово-комунального господарства.
Нам повідомили, що 25 жовтня було проведено обстеження мереж вуличного освітлення на вказаному Вами відрізку. Причиною виходу з ладу ліхтарів, вочевидь, є значні перепади напруги в електромережі.
«Відразу після обстеження буде проведена закупка необхідних ламп та у найкоротші терміни проведено роботи по заміні зіпсованих та відновленню мережі вуличного освітлення», – запевнили нас в міському УЖКГ.

- Доброго дня!
Хочу звернутися до вас, оскільки це вже просто нестерпно! Ми – мешканці вул. Кирпоноса, 15а (гуртожиток). В нашому домі, в наших під’їздах валяться стіни та стеля, але нікому ніякого діла до цього. Питали, коли зроб­лять ремонт, відповідь ЖЕК №1 «Його вам робити не будуть». Збирали підписи в мешканців, а результату жодного. Платимо неймовірні «комунальні», а зробити ніхто нічого не може. Також і в санвузлах та душових просто жах… Допоможіть достукатися і щоб нас нарешті почули.

З повагою, мешканці гуртожитку Кирпоноса, 15а

Шановні мешканці гуртожитку!

Маємо для вас хороші новини. З вашим листом ми звернулися до міського управління житлово-комунального господарст­ва та отримали відповідь.
«Саме зараз активно формується перелік об’єктів, які підлягатимуть капітальним та поточним ремонтам у наступному році. Будинок №15а по вул. Героїв УПА (Кирпоноса) за поданням ЖЕКу №1 включено у проект бюджетного запиту. Тому у разі позитивного рішення сесії міської ради, роботи з капітального ремонту під’їздів у даному гуртожитку буде проведено у 2017 році», – коментує Галина Плотнікова, начальник управління ЖКГ.

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Останні статті

П’ятниця, 16 квітня 2021, 10:31
Четвер, 15 квітня 2021, 15:19

ПІДПИСАТИСЯ НА НОВИНИ