БРОВАРИ +8
НБУ USD 27.96

Майданчик «Рошен» відкрив обійми броварській малечі

У дитячого майданчика, подарованого Броварам корпорацією «Рошен», нарешті з’явилася домівка. Вул. Онікієнка стала другим місцем дислокації дитячої зони відпочинку та минулої п’ятниці зібрала броварську малечу. За найцікавішими подробицями слідкував “ГР”

Осінь – не привід сумувати та ховатися у теплих домівках. Це точно знає наше підростаюче покоління. У здавалось би похмурий та прохолодний вечір п’ятниці хлопчики та дів­чатка вийшли з домівок і одразу потрапили на свято. Атракціони, конкурси, дитяча дискотека та запальна ведуча – чого ще треба? Разом із директором міського культурного центру Ольгою Константюк дітки співали, стрибали, танцювали та виконували різні фізичні вправи. Радісні та щасливі від отриманого подарунку – новенького майданчика.

«Мені тут подобається усе. Дуже красива оця машинка. Ми вже з другом покатались», – захоплено розказує маленький Кирило.
П’ятирічній Полінці сподобалась гірка. «Вона дуже велика, я піднялась високо і спустилась. Я на такій ще не каталась, хочу ще» – поділилась враженнями дівчинка.
Її бабуся Марія Павлівна оцінила безпечність нового місця розташування та зручність.
«Ми живемо на Енгельса і раніше ходили в «Сотку». Вже не вірили, що на Торгмаші знайдуть підходяще місце. Коли запропонували Кутузова, то спочатку засмутились, що далеко. Зараз бачу, що тут тихе, спокійне місце, хоч і віддалене. Все нове. Нова огорожа, нове гумове покриття, нові гойдалки», – розказала жінка.
Привітав мешканців з відкриттям дитячої зони відпочинку і депутат міської ради Борис Дудко. Він подякував всім, хто брав участь в її облаштуванні за новою адресою. Зокрема, керівництву міста, КП «Бровари-Благоустрій» та корпорації «Рошен».
Поділився депутат і спортивними планами – поруч з дитячим майданчиком у майбутньому планують зробити футбольне поле. «Хочемо зробити все можливе, аби діти різного віку могли займатися тут будь-яким видом спорту. Хочу провести тут Чемпіонат України з воркауту», – сказав він.
Як бачимо, перспективи у нового майданчика неабиякі. А ми, роздивившись нову родзинку Торгмашу та надихнувшись щасливими обличчями дітей і задоволених батьків, вирушили до редакції.

Валерія Романова

Додати коментар


Захисний код
Оновити

ПІДПИСАТИСЯ НА НОВИНИ