БРОВАРИ +8
НБУ USD 27.96

Міжбудинкові та внутрішньо квартальні проїзди: чи встигнуть виконати заплановане

На початку року депутати затвердили Програму утримання та розвитку об’єктів житлово-комунального господарства на поточний рік. Серед інших в ній закладені видатки на ремонт доріг, тротуарів, міжбудинкових та внутрішньоквартальних проїздів. Саме про останні і піде мова. Надворі вже майже кінець вересня, тож ми вирішили поцікавитись – що вже зроблено та наскільки активно виконується намічене

70% виконання

Цьогорічне літо, можна сказати, поблажливо поставилося і до городян, і до працівників комунальної сфери. Дощами місто заливало не так вже й часто, тому роботам з ремонту дорожнього покриття між будинками та на прибудинкових територіях фактично нічого не заважало. Погода – «за», документація – наче теж «за» початок робіт, але…
До того, як техніка вийде на безпосередню територію виконання ремонтних робіт, має необхідно пройти декілька етапів не менш важливих дозвільних процедур.
Розробка проекту, проходження експертизи, відкриття декларації про початок будівельних робіт, підписання договору з підрядниками, а окрім того, проходження процедури державних закупівель значно уповільнює наближення бажаної миті закінчення ремонтних робіт.
«Зараз можна сказати, що заходи Програми утримання та розвитку об’єктів житлово-комунального господарства у розділі «ремонт міжбудинкових та внутрішньо­квартальних проїздів», виконано на 70%. На сьогодні підрядники продовжують роботи і ми сподіваємось, що погода дозволить нам повністю зробити всі заплановані об’єкти», – каже Галина Плотнікова, начальник управління ЖКГ.

Адреси, де все «гладко»

Якщо говорити більш конкретно, то маємо наступну картину. За інформацією управління житлово-комунального господарства, вже повністю виконано роботи з капремонту міжбудинкових та внутрішньоквартальних проїздів за адресами: вул. Олімпійська, 10-а, вул. Броварської Сотні, 16, вул. Аркадія Голуба, 1 та 5, вул. Шевченка, 8, бульв. Незалежності, 6-в та 16-в.
Виконано проектні роботи та отримано висновки експертизи, а значить, незабаром буде підписано договори на виконання робіт і почнеться довгоочікуване асфальтування за наступними адресами: вул. Поповича, 4, вул. Геологів, 2, вул. Київська, 168, бульв. Незалежності, 3, вул. М. Лагунової, 13-а–13-б, вул. Гагаріна, 2, вул. Володимира Великого (Енгельса), 2. Поточний ремонт проведено по вул. Грушевського, 3, вул. Героїв УПА, 13, вул. Сєдова, 1 та по бульв. Незалежності, 11.
Окрім того, за декількома адресами проведено значні ремонтні роботи на мережах зовнішнього освітлення. Зокрема, капітальний ремонт із встановленням нових опор вже виконано компанією «ТЕРА-ЕНЕРГО» по проїзду від вул. Гагаріна до вул. Шолом-Алейхема. До кінця року планують «освітити» проїзд від вул. М. Лагунової, 5 до вул. Київської, 300-в, проїзди по вул. Олімпійській, 3, 7, 9 та Гагаріна, 3.
Роботи тривають, тому про кінцевий результат виконання Програми утримання та розвитку об’єктів житлово-комунального господарства на поточний рік говоритимемо наприкінці року.

Мирослава Соколенко

Додати коментар


Захисний код
Оновити

ПІДПИСАТИСЯ НА НОВИНИ