БРОВАРИ +8
НБУ USD 27.96

ПОШТА РЕВІЗОРА

Шановні читачі! До редакції газети "Громадський Ревізор" надходить багато листів та дзвінків із запитаннями та пропозиціями. Ми продовжуємо публікувати відповіді на підняті Вами найактуальніші проблеми міста Бровари. Пишіть нам і ми обов’язково Вам відповімо.

  - Шановна редакціє!До вас звертаються мешканці будинку, що знаходиться на бульв. Незалежності, 6-б. Хотіли б дізнатися, куди можна звернутися з приводу утеплення квартири. Обслуговуємся в ДП «Житло». Чи можна розраховувати на знижки чи пільги пенсіонерам? З повагою, Оксана

Шановні мешканці! Редакція «Громадського Ревізора» звернулася до підприємства «Житло» за коментарями з приводу утеплення і ось що нам пояснили: «Процедура, що передбачає можливий ремонт, досить складна та поетапна. Перш за все, нам потрібно отримати заяву від мешканців, зареєструвати її, виставити кошторис робіт». Тому перш за все Вам потрібно підготувати колективну заяву на ім’я керівника ДП «Житло» від власників квартир у будинку та подати її на розгляд управляючої компанії. Після цього вам надійде відповідь із зазначенням суми витрат на проведення робіт по утепленню та детальний кошторис.

- Шановний «Ревізор»!
До кого звернутися, щоб навели порядок у нас на Торгмаші? В районі будинків 6–8 по вул. Олімпійській зробили наполовину алею, ніхто за нею не дивиться, сміття не прибирається, урн немає. Хто взагалі відповідальний за цю територію?
Ірина Максимівна

Шановна Ірино Максимівно!Вашу скаргу ми перенаправили керівництву комунального підприємства «Бровари-Благоустрій», яке відповідальне за стан територій загального користування у місті. «Наші працівники виїхали за вказаною в скарзі адресою. На місці провели комплекс робіт по прибиранню даної території. Що стосується встановлення додаткових сміттєвих урн, це питання буде обов’язково вирішено. Заявка на виконанні», – каже директор КП «Бровари-Благоустрій» Андрій Василенко.

Додати коментар


Захисний код
Оновити

ПІДПИСАТИСЯ НА НОВИНИ