БРОВАРИ +20
НБУ USD 27.76

МАЙДАНЧИК «РОШЕН» ЗНАЙШОВ НОВЕ МІСЦЕ

10 років тому корпорація «Рошен» подарувала нашому місту дитячий майданчик. Не один рік він радував малечу з усього району Торгмаш, але цьому на жаль, прийшов край.

 На початку року власник «Сотки», на території якої і був розташований дитячий комплекс, вирішив, що атракціони йому не потрібні та почав їх зрізати. Комунальники демонтували ігрові об’єкти, які залишились, аби встановити їх в іншому місці. У свою чергу, «Рошен» погодився додати сучасних елементів та конструкцій, за умови, що майданчик перенесуть туди, де на нього вже не зазіхатимуть. Але де ж знайти таке місце?

На Торгмаші, на жаль, не так багато вільних територій. Оскільки до існуючих раніше атракціонів планували додати нові об’єкти, обрати належне місце стало ще складніше.

Роздуми та обговорення з приводу території для облаштування дитячого майданчика тривали досить довго. Особливо важливим був діалог з батьками. І зрозуміло, що кожна матуся хотіла, щоб гірки та гойдалки розташували поблизу її будинку. Але побажання батьків – це одне, а технічний бік ніхто не скасовував.

«Перш ніж планувати встановлення майданчику на певному місці, потрібно виконати ряд умов. Ця робота виконується не так швидко. Один із етапів – це проведення топографічної зйомки земельної ділянки. Саме вона допоможе визначити, які комунікації проходять під землею і чи можна поблизу них розташовувати об’єкти», – розповідає Борис Дудко, депутат міської ради.

Врешті-решт, місцем для майданчика обрали ділянку, що знаходиться по вулиці Онікієнка, біля будинків №8 та №10. Топографічна зйомка показала, що тут немає жодних підземних комунікацій. Крім того, її розміри дозволяють розташувати всі гірки та гойдалки.

roshen1

Мешканці будинків, що знаходяться поряд, були проти такого ноу-хау. Відстоювали свою точку зору тим, що не хочуть постійного лементу під вікнами вдень та розпивання алкогольних напоїв у нічний час.

«Ми запевнили мешканців, що незручностей не буде. І хвилюватися за те, що тут будуть розпивати спиртні напої теж не варто. Цей майданчик буде зведено за новими технологіями, тут буде відеонагляд, сучасне освітлення. Тож небажані ситуації зводяться до мінімуму», – додає Борис Дудко.

«Якщо все вийде з майданчиком, у нас ще багато планів. Ділянка велика, тож можна розмістити на ній ще й інші об’єкти, облагородити цю місцину та зробити більш функціональною та цікавою як для малечі, так і для старших дітей, підлітків. Якщо все буде добре, плануємо облаштувати поблизу майданчика футбольне поле. Окрім цього, в планах ще багато варіантів, як облаштувати територію навколо. Сподіваємося, вони всі звершаться», – ділиться планами пан Дудко.

Наразі ж залито «фундамент», почали ставити огорожу та деякі елементи. Роботи ведуться дуже швидко, тож вже неза- баром сучасний та яскравий майданчик радуватиме броварчан.

Слава Одинець

roshen2

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Найбільш популярні

Вівторок, 30 березня 2021, 15:21
Четвер, 15 квітня 2021, 10:43

ПІДПИСАТИСЯ НА НОВИНИ