БРОВАРИ +14
НБУ USD 27.98

ГОТУЄМОСЬ ДО ШКОЛИ РАЗОМ!

Підготовка до школи – справа нелегка. Ручки, олівці, альбоми, зошити, щоденники… і обов’язково із зображенням улюбленої зірки. Грошей не вистачить на всі «хочу» і «треба». Збори до 1 вересня, без перебільшення, – нагальна проблема усіх батьків. Аби підтримати броварські родини, у нашому місті в рамках міської комплексної програми «Назустріч дітям» була запроваджена акція «Портфелик».

 

З новим портфелем у новий навчальний рік

«Портфелик» – не нове явище у Броварах. Багато років поспіль напередодні 1 вересня ця акція робить щасливими школяриків – дітей з малозабезпечених, багатодітних родин, дітей учасників АТО та переселенців і дарує їм маленьке свято.

Цьогоріч акція відбулася в передостанній день літа – 30 серпня. Серед запрошених – як майбутні першачки, так і учні з другого по восьмий клас.

portfeluk1

У цьому році було закуплено 85 портфелів на підприємстві «Мрії збуваються». Всі різні, яскраві, але якісні та з ортопедичною спинкою.

«Ми заздалегідь телефонували родинам та цікавилися, якого кольору та форми має бути портфель. Тобто максимально намагалися врахувати побажання дитини», – розповідає директор Центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Аліна Ярмоленко.

І це вдалося. Принаймні за словами Наталії Онопрієнко, мами майбутньої школярки, її доньку точно потішили: «Коли ми зайшли до зали, Владиславі одразу сподобався портфель, який потім отримали. Це приємний подарунок і неабияка фінансова допомога».

portfeluk

І справді, хороший портфель – задоволення не дешеве. А у сукупності з канцелярським приладдям, спортивною формою та іншими дрібничками – добре вдарить по гаманцю. Це добре знає матуся трьох дітей Белла Яковлєва: «Акція «Портфелик» надзвичайно важлива і актуальна для нашої родини. Дуже економить бюджет».

А портфелик-то важкенький

Приємним доповненням до портфелю стали канцелярські набори із зошитів, альбомів, ручок, олівців та інших необхідних дрібничок. Всі різні – з урахуванням віку, статі та класу.

«Якщо це перший клас – дивилися, щоб у наборі обов’язково були кольорові олівці, фломастери, пластилін. Для учнів восьмих класів акцент робився на зошитах у клітинку на 48 сторінок», – розповідає Аліна Ярмоленко.

Зауважимо, акція «Портфелик» – не єдина у практиці Центру соціальних служб. Час від часу для дітей-пільговиків влаштовуються благодійні обіди із врученням продуктових наборів. Останній з них відбувся минулої п’ятниці. Наступний вже не за горами – у другій половині вересня з нагоди Дня міста.

Людмила Бондаренко

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Останні статті

П’ятниця, 16 квітня 2021, 10:31
Четвер, 15 квітня 2021, 15:19

ПІДПИСАТИСЯ НА НОВИНИ