БРОВАРИ +2
НБУ USD 27.76

ПОДВІЙНЕ СВЯТО ЗАВДЯКИ «АЛЬЯНС НОВОБУД»

Цьогорічний ювілейний День Незалежності приніс броварчанам та численним гостям нашого міста чимало приємних сюрпризів та несподіванок. Однак, по-справжньому особливим цей день став для трьох броварських сімей. Під час офіційних урочистостей у присутності багатотисячної громади Київської області губернатор Київщини Максим Мельничук вручив ключі від трикімнатних квартир родинам Чубатенків, Фатєєвих та Дубель.

 

Кожна сім’я має свою особливу історію.

Тамара Іванівна Дубель працює у Броварській центральній районній лікарні медичною сестрою-анестезистом у реанімаційному відділенні. Зовсім юною, після медучилища, у 1979 році приїхала до Броварів з Житомирщини, на квартирній черзі з жовтня 1982 року. Довелося змінити декілька гуртожитків, з 1986 року разом з сім’єю – чоловіком, донькою, а тепер вже й з онукою – проживала у гуртожитку медиків.

«Я не можу передати словами той стан безмежного щастя, яке відчуваю зараз! Це як народження дитини – саме таке неземне відчуття! Вдячності просто немає меж, усім, хто причетний до цього подарунку долі – меру, будівельникам, губернатору – усім дуже-дуже велика подяка», – емоційно говорить Тамара Іванівна.

Валентина Лазарівна Чубатенко – Мати-героїня, народила та виховала 14 дітей! Зараз в родині налічується вже 22 онуки. Неймовірно, але факт. І відтепер родині належить ще одна трикімнатна квартира у «Лісовому кварталі» за адресою Київ­сь­ка, 245. На центральній сцені Дня Незалежності оплесками вітали усю велику сім’ю Чубатенків не тільки представники влади, а й численні глядачі.

Анатолій Вікторович Фатєєв – ветеран АТО, сапер 93-ї бригади. 12 червня 2015 року у бою під Мар’їнкою підір­вався на міні та втратив обидві ноги. Трикімнатну квартиру отримав, як інвалід війни, за державною програмою забезпечення житлом. Схвильовані та щасливі стояли вони поряд – Анатолій та його дружина, яка була поряд протягом усього цього важкого періоду лікування та реабілітації. «Це все вона, поки я лежав у лікарнях, вона всього добилася», – з любов’ю у голосі каже Анатолій Фатєєв про дружину. І схвильовано дякує за нову оселю.

Разом з губернатором та міським головою, ключі від трикімнатної квартири в «Лісовому кварталі» вручав Анатолію Фатєєву депутат Київської обласної ради Роман Сімутін.

«У мене двояке відчуття. З одного боку – дуже радий, що вдалося спільними зусиллями разом з мером Броварів добитися виділення квартири Анатолію, якого добре знаю особисто. З іншого – розумію, що ці ключі – настільки мізерна частка того, що повинна зробити держава для героя АТО та ще тисяч таких же, як він, захисників. У даному випадку – дуже задоволений, що все склалося саме так», – каже депутат обласної ради Роман Сімутін.

Всі затишні, світлі, комфортні квартири надані щасливим новоселам компанією «Альянс Новобуд» у «Лісовому кварталі».

«Альянс Новобуд» – провідна будівельна компанія, яка ось уже декілька років поспіль є єдиним забудовником у Броварах, що безкоштовно передає житло містянам. Вже 39 броварських родин завдяки цій компанії мають довгоочікуване власне житло. І зупинятися на цьому провідний забудовник не збирається. Ще багато планів попереду. Найближче свято від «Альянсу» – відкриття новозбудованого дитячого садочка «Казка», що планується у вересні.

Мирослава Соколенко

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Останні статті

ПІДПИСАТИСЯ НА НОВИНИ