БРОВАРИ +9
НБУ USD 28.29

ДО ПЕРШОГО ВЕРЕСНЯ – ГОТОВІ!

Підготовка до першого вересня усіх навчальних закладів міста була надзвичайно плідною. Щоб зустрічати школярів та провадити їх у новий навчальний рік, закладам освіти потрібно бути добре підготованими та причепуреними. «Громадський ревізор» об’їхав усі школи міста, щоб на власні очі побачити, що було зроблено за час літніх канікул.

 

Під час ревізії вдалося побачити багато. Доки учні відпочивали, дирекція шкіл, разом із чиновниками управління освіти, плідно працювали, щоб вже з перших днів осені навчальні заклади радо відкрили двері та здивували приємними змінами.

Аби привести до ладу школи, було витрачено чимало зусиль та коштів, як бюджетних, так і батьківських. Начальник управління освіти і науки Оксана Мельник із великою вдячністю ставиться до допомоги батьків в облаштуванні закладів освіти: «Хочеться висловити вдячність батькам за їх допомогу, підтримку і розуміння того, що школі дуже складно без їхньої підтримки».

Останні приготування до нового навчального року продовжувалися чи не до самого першого дзвоника. Із приміщень шкіл долинає запах свіжої фарби, лунають останні звуки дрелі та інших інструментів для ремонту. Складається враження, що підготовка в самому розпалі, однак головний обсяг робіт вже позаду. Що було зроблено, ми розповімо далі.

Безперечним є факт, що 1 вересня підготовка шкіл не завершується. Поточні роботи триватимуть і надалі. І все для того, щоб діти могли навчатися у максимально комфортних умовах.

Слава Одинець

1ver zoh11ver zoh21ver zoh31ver zoh41ver zoh51ver zoh61ver zoh71ver zoh81ver zoh91ver zoh10

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Найбільш популярні

Останні статті

П’ятниця, 16 жовтня 2020, 13:32

ПІДПИСАТИСЯ НА НОВИНИ