БРОВАРИ +14
НБУ USD 27.98

Обдарованим – скрізь у нас дорога як у Броварах відзначають найрозумніших

Підтримувати талановиту молодь не так легко, як здається на перший погляд. Адже, окрім природного хисту, що закладений від народження, за значними перемогами кожного стоїть наполеглива праця. Щоб юним особам утвердитися та стати тими, кого знають та на кого схочуть рівнятися, титанічних зусиль докладають і педагогічні працівники. Адже школа – це один з головних осередків для становлення людини як особистості

З тим, що наше місто надзвичайно багате на талановитих та обдарованих дітей, не посперечаєшся. Про високий рівень знань свідчать численні перемоги та високі досягнення не лише на обласному рівні, а й на заходах міжнародного рівня.

Відтепер, старання учнів та вчителів на ниві знань будуть підтримані не лише відзнаками та повагою, але й грошовими коштами. Таке рішення прийняли депутати на останній сесії міської ради.

Для кожного із рівнів передбачена стала сума: і чим більших успіхів досягнув учень, тим більше коштів отримає за свій вклад у міську скарбничку найрозумніших.

Представляти своє місто на все­українському чи навіть міжнародному рівнях – справа не з легких. Але саме ці представники талановитої учнівської молоді піднімають авторитет нашої держави, тому не можна не віддячити їм за старання.

«На цій сесії були внесені зміни до міської програми «Обдарованість». Виділено кошти для преміювання учнів за результатами обласних та всеукра­їн­сь­ких етапів олімпіад та Малої ака­демії наук України. За підсумками 2015–2016 навчального року, преміювання передбачено і для вчителів, які підготували переможців. За високу результативність та високі показники роботи з обдарованими дітьми також передбачено преміювання керівників закладів», – розповідає Оксана Мельник, начальник управління освіти і науки.

Дещо раніше, 9 червня цього року, виконкомом було затверджено положення про матеріальне заохочення обдарованих дітей, які посіли перші місця на обласному рівні та призові на всеукраїнських рівнях, всеукраїнських учнівських олімпіадах із базових дисциплін та конкурсах захисту учнів членів Малої академії наук. Не обійшли увагою і педагогів, які виплекали переможців.

«У нашому місті дійсно дуже багато дітей, якими ми пишаємося. І ось нещодавно сталася ще одна велика радість. Випускник Броварської загально­освітньої школи №9 Бугайко Олександр є нашою гордістю і прикладом для наслідування. З 10-го по 18-те липня у Швейцарії проходила 47-ма міжнародна учнівська олімпіада з фізики. У складі команди з України було п’ятеро учнів, в тому числі і Олександр, представник нашого міста. І серед 398-ми учасників з усього світу, які брали участь у конкурсі, Олександр був відзначений бронзою», – розповідає Оксана Мельник.

Ще до часу прийняття вищезгаданого положення, у нашому місті відзначали найуспішніших. Щоправда, подія проходила у різних форматах. Спочатку це був урочистий прийом у міського голови. Але з кожним роком талантів ставало все більше і традиції поступово змінювались, і тепер щорічно у травні проходить вже традиційне свято «Творча особистість» у різних номінаціях, де учнів – переможців вітають керівники міста та уся броварська громада.

До речі, Бровари є одним з перших міст у Київській області, де почали проводити відзначення саме у такому форматі. А традиція відзначати кращих ще й матеріально лише починає приживатися. Як би там не було, а вкладати кошти у становлення освіченої особистості не лише приємно, а й корисно, адже, як відомо, наші діти – наше майбутнє, надія та опора.

Слава Одинець

Додати коментар


Захисний код
Оновити

ПІДПИСАТИСЯ НА НОВИНИ