БРОВАРИ +8
НБУ USD 27.96

Грудне вигодовування - запорука здоров’я малечі

Цього року наше місто долучилося до святкування Всесвітнього тижня грудного вигодовування. Як відомо, ця акція проводиться в усьому світі, починаючи з 1-го серпня. І це не випадковість, адже саме в цей день, далекого 1990 року, було прийнято Декларацію про захист, заохочення та підтримку грудного вигодовування. В умовах сучасності питання залишається актуальним, тому популярне свято не могло оминути Бровари.

Свято грудного вигодовування від «BabyBoom»

6 cерпня у нашому місті  на зеленій галявині Центральної районної лікарні пройшло свято, що зібрало чималу кількість молодих матусь. Організаторами свята стали Броварська жіноча консультація та сімейний центр «БебіБум».

Хоча такого роду дійство відбувалось вперше, воно вже встигло набрати безліч схвальних відгуків. Це не дивно, адже цінною інформацією щодо догляду за своїм малюком ділилися фахівці, провідні спеціалісти у галузі перинатології та психології. Як зазвичай, свято було наповнено безліччю корисної інформації та цікавим дозвіллям. А всі присутні могли побувати у декількох «зонах», де було на що подивитись, про що дізнатись та чим поласувати.

Відкриття свята відбулося з легкої руки Наталії Музики: «Я надзвичайно рада всіх вітати на акції до Всесвітнього тижня грудного вигодовування. Сьогодні на присутніх чекає багато цікавого та корисного. До нас приїде багато лекторів, щоб розповісти вам всі тонкощі, тож бажаю вдало провести час».

gv

А час і справді летів непомітно, адже програма була насиченою та пізнавальною. На гостей свята чекало багато приємних сюрпризів. Але про все по порядку.

Одразу після відкриття заходу, на зручних пуфиках повмощувались матусі зі своїми малюками, щоб за допомогою фахівців, розвіяти топ найрозповсюдженіших міфів щодо грудного вигодовування. А їх назбиралось чимало. У ході лекції, присутні дізнались чи потрібно зціжувати молоко, робити самомасаж грудей, чи впливає стрес та певні продукти на кількість та якість молока.

Завітала на свято також і Наталія Волошина, заступник головного лікаря з дитинства: «Я дуже рада, що сьогоднішній захід розпочався широкомасштабною акцією. Всі добре знають, що материнське молоко - це саме краще та саме цінне харчування для малюка. Я думаю, що це лише початок і ми будемо першими на теренах України серед тих, хто проводить подібні акції. Вони дають змогу якнайкраще налагодити контакт та звичайно покращити життя наших дітей та нашого міста в цілому.»

Спільними зусиллями організаторів вдалося зробити надзвичайно корисне та яскраве свято.

«Я підтримую всі позитивні починання. Аби тільки була користь нашим майбутнім мамам. І вважаю, що свято вдалося»,- розповів співорганізатор акції, завідуючий жіночої консультації Володимир Ткаченко.

На всіх присутніх чекала святкова лотерея та флешмоб, а найактивніші отримали подарунки. Окрім цього, традиція робити боді-арт животика, яка так всім полюбилася, прийшла і на суботнє свято - всі животики охочих майбутніх матусь були прикрашені милими малюнками.

Усміхнені та задоволені, матусі фотографувалися на згадку про свято. А головне - всі розійшлися по домівках з гарним настроєм, адже тепер набагато більше знали про те, як допомогти своєму малюкові рости щасливим та здоровим.

Слава Одинець

gv2

Додати коментар


Захисний код
Оновити

ПІДПИСАТИСЯ НА НОВИНИ