БРОВАРИ +8
НБУ USD 27.96

В БРОВАРАХ ЗАПРАЦЮВАВ НОВИЙ МІСЬКИЙ ВЕБ-ПОРТАЛ

Новий офіційний портал Броварської міської ради розпочав свою роботу з 1 серпня. Розширена функціональність, сучасний дизайн та зручність у користуванні – це ще не все, що приваблює користувачів.Тож давайте познайомимось із порталом ближче.

ЯК ВСЕ ПОЧИНАЛОСЬ

Над створенням нового порталу працювали ще з лютого.

Одразу після прийняття рішення та підписання угоди, почалась плідна праця над втіленням проекту в життя.

«Як правило, такі інформаційні продукти потребують доволі багато часу для їх впровадження у життя. Щоб підійти до створення порталу, слід пройти низку етапів: створити технічні умови, визначити технічне завдання та порахувати, в яку суму воно обійдеться, укласти угоду із компанією-замовником», – розповідає Руслан Федун, начальник відділу інформаційного забезпечення.

Ідея була створити не просто інформаційний ресурс, де всі охочі можуть дізнаватися про Бровари та перечитувати останні новини. Це має бути портал, що включає в себе велике коло можливостей. І нашому місту вдалося зробити низку кроків у цьому напрямі. 

«У нас не просто сайт-візитка, де є інформація про місто, його історія, депутатський корпус. Ми тому і назвали «портал», бо він складається з багатьох блоків. А створення такого проекту із певними електронними сервісами затратно і по часу, і по коштам», – зазначає Руслан Федун.

Перше, на що звертаєш увагу, переглядаючи портал, – це дизайн. Він лаконічний, сучасний та доволі зрозумілий, без зайвих «наворотів». І звичайно ж, головною окрасою стало фото нашого улюбленого міста.

«Ми також вивчали інтернет – простір, в тому числі і європейський. Наприклад, ми думали, а чому б головне фото порталу не зробити більш яскравим, щоб воно привертало увагу. Але проаналізувавши досвід європейський, побачили, що там навпаки, приглушують такого роду фото. Бо по-перше, щоб очі не так стомлювались, а по-друге – щоб фото не відволікало увагу від головних модулів сайту», – додає начальник відділу інформаційного забезпечення.

МОЖНА – ВСЕ!

Перемістивши свій погляд від головного фото до вкладень, можна дізнатися інформацію про створення та функціонування нашого міста, переглянути мапу, прочитати про роботу міської влади. Окрім цього, важливим та актуальним є вкладення «Громадянам».Тут міститься вся інформація щодо аварійних служб міста, розклад прийому громадян та інформація щодо подачі звернень, скарг та пропозицій.

Ще одним нововведенням є зручний пошук, за яким кожен користувач може швидко знайти потрібну йому інформацію. Слід зазначити, що портал розроблений з урахуванням людей з особливими потребами та вадами зору. Задля цього зробили позначку налаштування, за допомогою якої можна обрати режим перегляду.

Через портал також можна відправити електронне звернення, подивитись анонс подій та заходів, що відбуватимуться у місті. А для максимальної прозорості у діяльності ради та її виконавчого комітету, з’явилася функція перегляду всіх засідань у режимі реального часу.

У планах ще багато нововведень та удосконалень. А от оцінити результат праці та ознайомитись із новим порталом, можуть всі охочі. Знайти його можна за посиланням: http://brovary-rada.gov.ua/

Богдана Дем’янчук

Додати коментар


Захисний код
Оновити

ПІДПИСАТИСЯ НА НОВИНИ