БРОВАРИ +17
НБУ USD 26.8

ОЛЕГ ОСТАПЧУК: «УСПІХ «АЛЮТЕХ-К» – ПОСЛІДОВНА РЕАЛІЗАЦІЯ ДОСТОЙНОЇ МЕТИ»

Бровари – місто промислове, місто, в якому ті, хто бажає досягти успіху, мають підтримку та усі умови для розвитку бізнесу. «Алютех-К» – підприємство з неабияким потенціалом, що працює в нашому місті вже протягом багатьох років.

ПРАГНЕННЯ ДОСКОНАЛОСТІ

Від дня заснування і понині підприємство «Алютех-К» позиціонується як самодостатня компанія, в якій завдяки системному підходу у впровадженні інновацій, зберігається незмінно високий рівень розвитку виробництва.

«Алютех-К» входить до групи компаній «Алютех» та представляє її інтереси в Україні. Ось уже понад 15 років основ ний продукт – секційні ворота та ролети, з 2006 року на ринок виведено новий напрямок – «Алюмінієві профільні системи». Підприємство плідно співпрацює з понад 25 партнерами, обслуговує понад дві тисячі активних клієнтів в усіх областях України.

«Алютех-К» – перша з компаній в групі «Алютех», яка освоїла виробництво секційних воріт за межами Білорусі, де, власне, починалася історія компанії. Це допомогло нам дуже швидко стати лідером на ринку України за даним товарним напрямком. Ми займалися виробництвом та збутом воріт на українському ринку», – розповідає директор «Алютех-К» Олег Остапчук.

Площа виробничих приміщень підприємства – близько 8 тисяч кв. м, виробничі потужності – понад 30 тисяч воріт на рік. Компанія співпрацює з фірмами-імпортерами складових, свою ж продукцію в основному реалізує саме на українському ринку. В адміністрації підприємства кажуть – вже почали налагоджувати зв’язки з вітчизняними виробниками, аби без втрати якості уникати імпорту і таким чином підтримувати українських партнерів.

Увесь цей час девізом компанії є «Прагнення досконалості» – у відносинах з партнерами, клієнтами, у щоденній діяльності згуртованого та професійного колективу однодумців.

alyutex1

КОЛЕКТИВ ОДНОДУМЦІВ

Позитивний настрій та доброзичливість допомагають з легкістю реалізовувати найсміливіші плани та проекти – впевнений директор підприємства «Алютех-К» Олег Остапчук.

На думку керівника підприємства, успіх – не пункт призначення, успіх – це шлях. Іноді тернистий, іноді нелегкий, але цей шлях важливо пройти разом з людьми, які розуміють твої прагнення та прикладають максимум зусиль для досягнення мети.

«Особисто для мене критерії успіху – це душевна гармонія, наповненість життя та можливість займатися улюбленою справою. Критерії успіху компанії – задоволені партнери та акціонери, і що дуже важливо – задоволені співробітники. Колектив – це рушійна сила будь-якого виробництва і у нас в «Алютех-К» кожна людина надзвичайно цінна та затребувана для підприємства», – каже Олег Остапчук.

Персонал компанії достатньо стабільний та кваліфікований. Разом вони вже переживали кризові часи. Наразі внутрішньополітична ситуація в Україні не надто сприятлива, що відповідно позначається і на економічному розвитку. Однак, саме в такі складні періоди можна по-справжньому оцінити ініціативність, креативність та наполегливість персоналу – вважає керівник «Алютех-К». Можете бути впевнені – ваша праця не залишиться непоміченою, в тому числі і в досить важливому матеріальному плані.

«Ми обов’язково по можливості матеріально заохочуємо кращих працівників, багатьом працівникам в трудові книжки занесені подяки. І звичайно, даємо можливість піднятися по системі грейдів, перейти на більш високий рівень відповідальності та, відповідно, зарплатні», – каже Олег Степанович.

Головне – бажання людини вчитися, розвиватися та самовдосконалюватись. Якщо ви дійсно прагнете досягти успіху – вам в «Алютех-К». Навіть прийшовши некваліфікованим працівником при бажанні можна досить швидко пройтися по «кар’єрних сходинках» до фахівця, наприклад, відділу збуту. Можливості для цього необмежені.

У компанії є вже свої усталені традиції. Перш за все це – взаємоповага. Тут уміють не тільки радіти успіхам разом, але й підтримувати та допомагати одне одному у різних життєвих обставинах.

alyutex

З НАДІЄЮ НА КРАЩЕ

«Алютех-К» не стоїть на місці, розвивається та виношує амбітні плани на майбутнє. Сьогодні компанія намагається зберегти, а з деяких товарних напрямків навіть збільшити ринкову частку. Основа цього прагнення – сукупність якостей технологічного лідера виробничих компаній та високоефективної збутової структури.

Компанія прагне не тільки підвищувати якість продукції, розширювати асортиментний ряд та впроваджувати новітні системи, але й удосконалювати якість обслуговування та навчання персоналу. На базі компанії відкритий сервісний центр по обслуговуванню ролетної та ворітної автоматики, компанія забезпечує професійні консультації клієнтам та гарантує індивідуальний підхід до кожного замовлення.

Що ж стосується сподівань, то про це директор компанії «Алютех-К» Олег Остапчук каже просто: «Перш за все хочеться спокійної та мирної внутрішньополітичної ситуації в країні. Сподіваюсь на якнайшвидше економічне зростання України, це відобразиться на рівні добробуту кожного українця, а для малого та середнього бізнесу це можливість стрімкого розвитку та успіху».

Ярина Вишневецька

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Найбільш популярні

П’ятниця, 22 травня 2020, 22:08
П’ятниця, 29 травня 2020, 10:19

ПІДПИСАТИСЯ НА НОВИНИ